Stačí jeden chybný krok

Každá máme někdy období, kdy se nemáme skvěle. Ztratíme práci, štve nás naše dříve drahá polovička, máme problémy s dětmi (ať proto, že jsou, nebo že stále nejsou...), někdo je dokonce obětí domácího násilí. Svěřte se, jistě nejste samy. Můžete se na svůj mail zaregistrovat znovu pod jinou přezdívkou, abyste byly v anonymitě.

Re: Stačí jeden chybný krok

Příspěvekod miciqx » 0, 2. listopad, 2012, 11:37 am

Pawlynka píše:Velvičko, ve spořce jsem byla a a tam mě poslali doslova do háje, protože splácím úvěr teprve chvíli a oni jsou možná ochotni něco slevit,až budu splácet delší dobu. Nejvíc mě mrzí, že si platím pojištění proti neschopnosti splácet,když jsem v pracovní neschopnosti a moje diagnóza je prý výjimka, na kterou se pojištění nevztahuje.

pawly.. pokud není pojištění na tu diagnózu, nevejde to pojištění v platnost tím, že budeš bez práce? jak píšeš, že ti smlouvu v práci neprodlouží?.. já vím, nejni o žádná výhra, ale alespoň trochu by ti to mohlo pomoct doufám..
na tragickej život sem já pes!
miciqx

Příspěvekod Pawlynka » 0, 3. listopad, 2012, 12:18 am

Ahojte holky, tak jsem tu s novými zprávami. Byla jsem ve spořce, odklad splátek mi nepovolili. Prý ještě neplatím úvěr dostatečně dlouho, abych měla nárok na odklad splátek. Pojištění jsem zrušila, tahali ze mě peníze zbytečně..ani na tu dobu bez práce by mi nevyšli vstříc, právě proto, že mám smlouvu na dobu určitou. No, teď mě čeká nějaký ten pohovor, tak se budu modlit :beg:
Pawlynka

Příspěvekod miciqx » 0, 6. listopad, 2012, 1:59 pm

pawly ještě mě napadlo, ale teda zkušenost s tím nemám vůbec žádnou.. jak by u vás dopadlo takový to sloučení různých splátek do jedný jak to občas banky nabízej.. možná by taky byla varianta se na to zeptat.. ale opatrně rozmejšlet, aby to nebylo z louže pod okap, ne-li hůř
na tragickej život sem já pes!
miciqx

Příspěvekod evulka2 » 0, 29. listopad, 2012, 9:11 pm

Pawlynka se nějak odmlčela, jakpak se jí asi daří?
evulka2

Příspěvekod Veronika1990 » 0, 9. prosinec, 2012, 6:16 pm

A jak to vypadá teď?

Z vlastní zkušenosti mohu říci, že vztah může být jakkoliv dobrý - ale když přijdou problémy s penězi - dluhy, tak se lidé začnou hádat a jde to do kopru. Zažila jsem to - kvůli sporu o peníze a jistoty jsme se málem rozešli :( A i teď to není ideální! :( Peníze jsou hrozné svinstvo - když je jich naprostý nedostatek!

Přeji pevné nervy a nevylívat si zlost na manžela/přítele.
Veronika1990

Předchozí

Zpět na Mám špatný den, špatný rok