Dnes byl vážně špatný den

Každá máme někdy období, kdy se nemáme skvěle. Ztratíme práci, štve nás naše dříve drahá polovička, máme problémy s dětmi (ať proto, že jsou, nebo že stále nejsou...), někdo je dokonce obětí domácího násilí. Svěřte se, jistě nejste samy. Můžete se na svůj mail zaregistrovat znovu pod jinou přezdívkou, abyste byly v anonymitě.

Dnes byl vážně špatný den

Příspěvekod Anicka_Kozi_Nozicka » 0, 16. říjen, 2012, 7:23 pm

Ahoj,

jdu si k vám vylít srdíčko :-(
Chceme vyměnit byt za větší, zítra k nám měli přijít zájemci o náš byt, ale špatně jsem poslouchala a přišli velmi nečekaně dnes (to je tak, když někdo domlouvá schůzky za pochodu, jako já :shopping2:

Vždy, když má dojít návštěva mám doma uklizeno. Když mají dojít zájemci o byt, je doma naklizeno speciálně (odstraněny přebytečné předměty, byt uklizený tak, aby působil větším dojmem - prostě aby to tady bylo krásné, prostorné a zájemci byli hned okouzleni :s1322: )
Ale dneska! V koupelně vytříděné prádlo do pračky (samozřejmě naházené na zemi).
V kuchyni rozdělané pečení (peču pro ně na zítra koláčky).
V obýváku schne oblečení z venku (rychle naházené do skříně).
Pokojíček zabordelený hračkama.
A vrchol všeho je kočár, ve kterém mi venku usnul syn, tak jsem ho nedala do kočárkárny (zabere půl kuchyně).

Prostě jsem z dnešního dne úplně nešťastná. Paní říkala, že se jí u nás líbí, ale i tak se cítím mizerně, že jsem neukázala náš byteček ve své nejkrásnější podobě.

I když vím, že paní taky není typ Stepforské paničky (my už u nich na prohlídce byli) mrzí mě to :cray:

Tak snad vše dobře dopadne a opravdu se jim tu líbilo :dontknow:
ObrázekObrázekObrázek
Anicka_Kozi_Nozicka

Re: Dnes byl vážně špatný den

Příspěvekod JanaD » 0, 16. říjen, 2012, 7:38 pm

Aničko, já mysím, že to zase taková tragédie nebyla, určitě to zamrzí, ale prádlo v koupelně není nic příšerného a o dítěti v kočárku ani nemluvím. Chápu, že jsi chtěla udělat úplně jiný dojem, ale paní to určitě pochopila ;)
JanaD

Příspěvekod Anicka_Kozi_Nozicka » 0, 16. říjen, 2012, 7:52 pm

Díky, no snad jo.
Já jsem zvyklá na "nepořádek" byly jsme 3 děti, mamka pracovala z domu, takže tak nějak byl u nás doma chaos neustále.
Ale přítel je velmi pořádkumilovný typ, tak jsem od něj mírně naočkovaná (a i já mám ráda, když mi návštěva chválí jaké to máme pěkné než když musí překračovat hračky).
Taky jsem zvyklá chodit na ohlášené návštěvy.

A ještě k tomu mám díru na palci :dash1:
ObrázekObrázekObrázek
Anicka_Kozi_Nozicka

Příspěvekod treperenda » 0, 16. říjen, 2012, 9:55 pm

Hele, viděno z druhé strany - my jsme zase docela výhodně koupili domek - prodejci byli u nás, v podnájmu 1+1, kde jsem skákala s kýblama s plenkama přes obývák, do toho dvouletý synek, druhý v břichu k prasknutí, všude hračky, takový ten provozní šrumec. Barák nám nakonec nechali o 200 000 levnějí, než původně chtěli, bez realitky, z čehož jsme zejména my vytěžili velku úsporu a vůbec byli velice vstřícní a hodní. A to vše jen proto, že chtěli , aby jejich dům přišel do rukou někoho, kdo v něm zase bude s láskou žít a bude k tomu místu cítit nějaký respekt. A to my teda jsme! :) Takže já bych se teda dítěte v kočárku v kuchyni nebála!
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Příspěvekod Anicka_Kozi_Nozicka » 0, 17. říjen, 2012, 11:04 am

Díky :-)

No, já bych s nimi taky ráda vyměnila. Působili na mě velice dobře (taky měli dítko, stejně staré jako my). V tom bytě žije paní od narození, tak to pro ni je určitě těžké (i pro nás, máme to tady moc rádi, ale už je nám to malé). Tak jen doufám, že z našeho bytu vcítili stejně dobrou energii jakou jsem já cítila u nich :-)

Uvidíme :-))
ObrázekObrázekObrázek
Anicka_Kozi_Nozicka

Příspěvekod Slávinka » 0, 17. říjen, 2012, 2:12 pm

Anicka_Kozi_Nozicka píše:
A ještě k tomu mám díru na palci :dash1:

:lol: :lol: Tak tohle mě fakt pobavilo a ještě ty koláčky, co pečeš pro ně na zítra :lol: Hlavně to brát s humorem! Situace sice jistě na první pohled nepříjemná, ale já myslím, že pokud mají, jak píšeš, dítě, tak pochopí..možná jim budete tím i sympatičtější. :s11651:
Nic nestíhám a proto jsem tu zpět :-)
Slávinka

Příspěvekod miciqx » 0, 17. říjen, 2012, 3:50 pm

:D až to vyměníte, tak aspoň budeš mít po čase na co s humorem vzpomínat :D
na tragickej život sem já pes!
miciqx

Příspěvekod Anicka_Kozi_Nozicka » 0, 17. říjen, 2012, 7:12 pm

Díky holky.
Už dneska je to lepší a směju se sama sobě.

Opravdu jsem byla matka na RD, jak z nějakého šíleného článku v maminkovském časopise :-D :-D
ObrázekObrázekObrázek
Anicka_Kozi_Nozicka

Zpět na Mám špatný den, špatný rok