Pohledy pro Zdenku

Každá máme někdy období, kdy se nemáme skvěle. Ztratíme práci, štve nás naše dříve drahá polovička, máme problémy s dětmi (ať proto, že jsou, nebo že stále nejsou...), někdo je dokonce obětí domácího násilí. Svěřte se, jistě nejste samy. Můžete se na svůj mail zaregistrovat znovu pod jinou přezdívkou, abyste byly v anonymitě.

Pohledy pro Zdenku

Příspěvekod evulka2 » 0, 18. září, 2012, 6:42 pm

Myslím, že to byla Aliba, kdo chtěl, abych odkaz dala někam jinam, že v drbárně zapadne.
Jde o maličkost, o pomoc nemocnému člověku a nestojí nás to nic, než pár korun.
Přidávám tedy odkaz na její stránky, kde se můžete dočíst jak moc je nemocná, jak moc trpí a jak moc jí pomáhá čtení pohlednic od lidí, kteří se dokáží vcítit a mají snahu ulevit a alespoň na okamžik jí dát zapomenout na ukrutné bolesti.
Děkuji všem, kteří mají otevřená srdce.
Já Zdenku také neznám osobně, odkaz na ní jsem objevila na blogu Autíček Jeníček, ale píši již několikátý pohled, dopis a nečekám odpověď, jen si představuji, jak ona asi denně čeká, zda ji sestřička nějakou poštu donese...
http://zdenkaminarikova.blog.sme.sk/
Najdete tam adresu, kam psát...
evulka2

Re: Pohledy pro Zdenku

Příspěvekod katerffina » 0, 22. září, 2012, 9:37 am

evulko, díky
katerffina

Příspěvekod evulka2 » 0, 22. září, 2012, 4:56 pm

Katerffino, zrovna dnes napsala Zdenka nový článek a zase je to jeden z mnoha, který zdravého člověka donutí k zamyšlení. Jdu hned napsat pohled :give_rose:
evulka2

Příspěvekod evulka2 » 0, 10. říjen, 2012, 8:08 pm

Nevím, zda jste někdo koukal dnes na zprávy na Nově, byla tam kratičká reportáž o Zdence a pohledech, co ji držely nad vodou. Měla jsem zvláštní pocit pýchy, že i já jsem jednou z mnoha, co nebyli hluší k trápení druhého. Díky vám všem, co jste taky napsali :give_heart:

Na blogu má článek psaný už u domova, podepsala revers a její stav se v domácím prostředí zlepšuje přímo zázračně, prostě všude dobře, doma nejlíp...
evulka2

Zpět na Mám špatný den, špatný rok