Špatné období

Každá máme někdy období, kdy se nemáme skvěle. Ztratíme práci, štve nás naše dříve drahá polovička, máme problémy s dětmi (ať proto, že jsou, nebo že stále nejsou...), někdo je dokonce obětí domácího násilí. Svěřte se, jistě nejste samy. Můžete se na svůj mail zaregistrovat znovu pod jinou přezdívkou, abyste byly v anonymitě.

Re: Špatné období

Příspěvekod Milik » 0, 27. červen, 2012, 10:09 pm

Tak jsem si myslela, že už to přešlo..zase si vám tady budu stěžovat...asi ne úplně konkrétně, ale snad i tak porozumíte. Jednou větou, jak by to řekl DH, že vše moc řeším a nenechám ho v klidu..a já asi pomalu začínám tomu věřit, že asi ta špatná, ta která vyvolává konflikty jsem já.. Tchán s DH zametá jak může a on mi na to jen řekne, že nám půjčili peníze na barák a že spolu pracují, tak mu nemůže odporovat..ale já na tyhle věci nejsem. Jsem taky moc ráda, že nám půjčili, bez nich by jsme byli zadlužení, ale ..ale přece se nebudu podvolovat ve všem.. a to že spolu pracují a mají společné i ty bažanty a všechny možné ptáky, jak už jsem o tom tady psala, tak to obskakuje vše DH a tchán ten si chodí s cigaretkou a kochá se.. šíleně mě vytáčí, že DH není schopen říct Ne! Nedokáže říct ne, teď se mi to nehodí, ale naklusá a už tam maká..Nebo dnes, bylo potřeba se postarat a zajistit malá kachňata a tchán si jel něco zařídit a možná že skončil v hospodě..takže jsme tam kvůli tomu lítali já s DH. Sice to nebyla ani půl hodina, ale tady jde o princip, protože to je takto pokaždé.. DH je hrozně hodnej a obětavej, ale bohužel na úkor nás, na úkor naší rodiny a asi to bude i tím, že jsem na mateřské, že to teď vnímám jinak, než když člověk chodí do práce. Ale když se nad tím zamyslím, kde vůbec jsme na sebe předtím brali čas, když teď je to úplně nemožné...Když se s ním o tom všem snažím bavit, tak se urazí a kolikrát i jde pryč..nebo i spát vedle do pokoje.. Když s něčím, co se mi nelíbí, začnu, tak si to hrozně vztahuje na sebe.. a když člověk, kterýho milujete, ale zároveň s ním v životě chcete být šťastný, říká, proč teda s ním jsem, ať si najdu teda někoho jinýho, když on je takovej ču..k. Začínám v tom mít jen a jen zmatek.. Člověk se snaží po dobrým, ale skoro vždy se to obrátí proti. Ale já nedokážu v sobě takový věci dusit..ale asi budu muset se to naučit, protože když během hádky poznamená, že se ani nedivý, že je tolik sebevražd. a že jestli ho chci takhle nervovat, tak aby se mu v práci něco nestalo a mi pak jen nečuměli..když tohle píšu, bulím jak želva..já prostě nevím, nevím co dál..

Mám sto chutí se sbalit a jet s malým k našim, ale mám tady zase povinnosti k těm blbým ptákům.. ach jo... :beg: :beg:
no jdu si uvařit :s3249: a pak půjdu asi spát...
Děkuju všem za názory, hned jak budu moct, tak se tady ukážu a napíšu. Dobrou noc :s4236:
Milik

Příspěvekod Malvína » 0, 28. červen, 2012, 9:07 am

Miliku, vůbec nevím, co poradit. Určitě si říkat v klidu své názory, dusit to v sobě určitě není dobré. Na začátku každé debaty vyjádřit pozitiva, něco ocenit na tom druhém jako "Víš, jsem moc ráda, že jsi ochotný a máš dobré srdce..., jen se mi nelíbí, že...." No pak snad jedině nějaký terapeut mě napadá, že by vám mohl pomoct. Drž se!
Všechno je tak, jak má být.
Malvína

Příspěvekod bedla » 0, 28. červen, 2012, 11:17 am

Ta kineziologie vypadá jako hodně zajímavá metoda, už jsem si o tom něco málo přečetla a není to ani extra drahé.
Ilali, jak takové sezení probíhá? Povídá se nebo ti cvičí s tělem? To jsem nějak nevyčetla.

Miliku, z vlastní zkušenosti bych doporučila od Aleše Kaliny Emoční rovnice, já jsem si teda od něj objednala tenkrát CD, ta jeho sezení jsou děsně drahá. Píše o tom na stránkách www.mujvztah.cz , třeba tam taky najdeš něco přínosného.
bedla

Příspěvekod DankaS » 0, 28. červen, 2012, 11:57 am

Bedlo- pomohlo ti to CD? Já už jsem na ty jeho stránky taky kdysi koukala, ale pak jsem to hodila za hlavu.U nás je to podobné, jak píše Milík, ale s mojí tchýní. Občas mývám ve vztahu k ní "emoční zkraty", ale štve mě to samotnou, potřebovala bych se na to nějak povznést- ničí to náš vztah s DH.
Milík - držím palce, přesně vím o čem píšeš. :give_rose:
DankaS

Příspěvekod bedla » 0, 28. červen, 2012, 12:24 pm

DankoS, ale jo, pomohlo, docela jsem zapracovala na směru v životě. Uvědomila jsem si, kde jsou moje slabiny a to se pak žije o trochu líp.
Jo a ještě jsem si vzpomněla, že psycholog Vladimir Savčenko měl taky na youtube hodně zajímavý videa o vztazích k druhým a k sobě samé. Od něho jsem si taky pak koupila knížku. Ale ve videích je řečeno všechno podstatný. Mluví slovenskočesky, ale za chvíli si člověk na tu hatmatilku zvykne :s11651: a rozumět mu je dobře.
bedla

Příspěvekod Malvína » 0, 28. červen, 2012, 6:53 pm

ILALI - a upravil se nakonec tvůj vztah s mamkou? Já mám totiž s máti taky dost problémy, tak mě to zajímá..., díky.
Všechno je tak, jak má být.
Malvína

Příspěvekod Milik » 0, 1. červenec, 2012, 1:56 pm

Ahoj holky, moc všem děkuji za názory..mám od vás nové tipy k zamyšlení, tak uvidím.. už se zase vše zlepšilo..ale jednu velkou výhodu to mělo a to takovou, že z domu letělo spoustu nepotřebných věcí!! Takže mám zase o trochu víc uklizeno ;)
Milik

Předchozí

Zpět na Mám špatný den, špatný rok