Už to asi nevydržím!

Každá máme někdy období, kdy se nemáme skvěle. Ztratíme práci, štve nás naše dříve drahá polovička, máme problémy s dětmi (ať proto, že jsou, nebo že stále nejsou...), někdo je dokonce obětí domácího násilí. Svěřte se, jistě nejste samy. Můžete se na svůj mail zaregistrovat znovu pod jinou přezdívkou, abyste byly v anonymitě.

Už to asi nevydržím!

Příspěvekod blbounka » 0, 29. duben, 2011, 10:04 pm

Jsem z toho na palici! Mám doma 7měsíčního prcka, jsem bordelář a do toho mi už od podzimu doma leží chlap! Nemůže najít práci, já to chápu. Sama mu s tím pomáhám, internet atd:. Ale stejně. Když je venku pěkně maká okolo baráku, ale teď je deštivo. Zrovna dneska jsem měla velkej úklidovej den a ten mám jen když na to mám náladu. Jindy se musím nutit. Naleštila jsem si kuchyň a pustila jsem se do obýváku. Ale mě to prostě nejde když tam leží na tom gauči a čučí na mě. Už je moc dlouho doma a já na něj začínám mít alergii. Před 3 měsíce se pustil do opravy toalety, protože nám protýkal. Jenom to rozebral a tři měsíce splachujeme kýblem! Hnus. Párkrát jsme se kůli tomu pohádali a dneska teda konečně že to opraví... hmmm... ,,Už to máš´´ ... hmmm... s nadšení jsem běžela otestovat náš opravený záchot.... DÁMY!!!! Krev by se ve mne nedořezal! Ten záchod nejen že zase protékal ale navíc i teče...takže všude mokro! Mě už taky tečou nervy. Řek mi že to mám ve stavu v jakém to bylo, že víc s tím neudělá. Že si mám koupit novej záchod...

Fak někdy nevím na co ho mám...kde jsou ty časy kdy ráno vypad, já si doma udělala svoje. Ještě jsem se na něj těšila až se večer vrátí z práce. Jak mám tohle vydržet. Nic mě neba...jen to moje malý zlatíčko. To je moje jediný štěstíčko. :d_sunny:
blbounka

Re: Už to asi nevydržím!

Příspěvekod miciqx » 0, 29. duben, 2011, 10:11 pm

vydrž holka.. i když.. v mezích normy :) z toho gauče už měl bejt dívno sestřelenej :)
ale chápu že pokud nemůže najít prác, tak je z toho taky pěkně otrávenej - mně to taky lezlo na mozek ..:( taky se mi vůbec nic nechtělo dělat.. člověk má pocit, že je takovej přebytečnej...
na tragickej život sem já pes!
miciqx

Příspěvekod rakave » 0, 30. duben, 2011, 9:22 am

Jak já Ti holka rozumím !!! Mažel byl 10 měsíců na nemocenské s ledvinami a když nastoupil zpět do práce čekala ho tam výpověď :( Teď už je půl roku doma a marně hledá práci. Jsme už ve věku kdy ,co se týká práce, jsme odepsaní :cry: Takže manžela náplň je gauč a televize. Opravy v domácnosti udělá,je šikovný,jenže se hodně poddává tomu,že přišel o práci.Mám pocit,že se na tom gauči pod dekou schovává před světem.
rakave

Příspěvekod HanaK » 0, 2. květen, 2011, 8:18 am

chápu tě a moc, můj sice dělá a po práci dělá kolem domu, ale pak si úderem tři čtvrtě na sedm sedne k večerníčku :lol: a zůstane přes zprávy a večerní film cca do devíti - a já bych v té době pořebovala uklidit kuchyň, navařit si na zítra, cokoliv a jeho přítomnost na tom gauči mně pije krev a to tak, že hodně. :beg:
A výroky "tvůj záchod", "ty ho máš rozbitý" taky nejsou košér, i kdyby to byl tvůj byt (odhaduju) tak snad žijete spolu a běžná údržba bytu, k níž výměna rozbitého splachování patří, je vaší společnou věcí. :twisted:
HanaK

Příspěvekod Lída » 0, 3. květen, 2011, 8:08 am

:beg:

ach jo. Napadá mě, nechceš změnit nick na něco pozitivnějšího? :) FlyLady kdysi psala, když nemáte náladu, běžte k zrcadlu a násilím se na sebe usmějte. Budete vypadat tak směšně, že vás to na chvíli pobaví ;)
Snaž se nedělat úklízecí dny, ale "tajně" uklízet průběžně, to člověka otráví míň.
Ale s tím dalším neporadím :(
Lída
Site Admin

Příspěvekod blbounka » 0, 3. květen, 2011, 9:59 am

Nick si nechci změnit, ale děkuji. Myslim si že je to pozitivní dost. Nemyslím tím nic špatnýho, ba naopak. Já ho používám už od 14 a nevadí mi. Právě že se mi to směšné zdá :D já jsem pozitivní člověk i když své hranice taky znám.
blbounka

Příspěvekod Lída » 0, 5. květen, 2011, 8:08 am

:smiley-chores006:
Lída
Site Admin

Zpět na Mám špatný den, špatný rok