Jak složit tričko za 2 sekundy

Místo pro klasický problém, jak se co vypere, ale i pro nápady na relaxaci, doporučení kosmetiky a podobně :)

Re: Jak složit tričko za 2 sekundy

Příspěvekod zuzajdik » 0, 29. leden, 2010, 11:29 am

To kdybych viděla v obchodě, tak si vůbec nechápu, na co to je. Ale vypadá to zajímavě. Zkusím koupit a vyzkouším:)
zuzajdik

Příspěvekod Martina1 » 0, 29. leden, 2010, 7:01 pm

rakave píše:Ale koukám,že skládají trika s krátkým rukávem.A co dlouhý rukáv,lze taky?

Rakave, jde poskládat úplně všechno, tedy i trika s dlouhým rukávem. Když si zadáš na youtube.com debee flip fold nebo folder shirt, vyběhne ti spousta videí, kde skládají i kalhoty a ručníky. Já skládám ale trochu jinak než v ukázkách, jinak by s emi prádlo nevešlo do skříní ;)
Martina1

Příspěvekod grafi » 0, 2. únor, 2010, 9:42 am

Martina1 píše:Tak já mám na skládání triček, trik, mikin, atd skvělého pomocníka ;) a je to skládání taky rychlé. Používám skládač, tady je odkaz http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/lidl_cz ... x_8895.htm , od 4.2. bude v prodeji v LIDLu. Tento mám na velká DF trika, na moje trika mi DF podle vzoru na youtube.com vytvořil z kartonu menší a holky mají taky jeden, ještě menší. Jsem na max spokojená, protože máme ve skříních vše vyskládané a vyrovnané (na vyrovnané skříně jsem ujeta :oops: ).

Já to nepotřebuji, ale synovi manžel vyrobil ten kartonový ''tričkoskladač'' a funguje skvěle. Složí si na tom všechna trika i mikiny a já to mám bez práce. Občas si ho od něj půjčí i manžel :D
Obrázek
Obrázek
grafi

Příspěvekod Lída » 0, 6. únor, 2010, 11:24 am

:lol: :lol: to mě dostalo, tričko za dvě vteřiny. Co budu dělat s těmi pěti vteřinami, které tímhle ušetřím? :lol:
Přiznávám, že po utěrkách skládám trička nejraději.
Lída
Site Admin

Příspěvekod skorica » 0, 1. únor, 2013, 12:11 pm

Oprasujem tuto temu. Skladanie je moja nocna mora, ak chcem mat nieco pekne zlozene trva mi to neskutocne dlho. Vyhovaram sa na nekvalitne usitie triciek.. Neviete kde sa da tato sranda kupit? (myslim tie skladace triciek co su spominane vyssie)
skorica

Příspěvekod JanaD » 0, 1. únor, 2013, 12:34 pm

skorica píše:Oprasujem tuto temu. Skladanie je moja nocna mora, ak chcem mat nieco pekne zlozene trva mi to neskutocne dlho. Vyhovaram sa na nekvalitne usitie triciek.. Neviete kde sa da tato sranda kupit? (myslim tie skladace triciek co su spominane vyssie)

Já ho koupila tenkrát v penny v nějaké akci ;)
JanaD

Předchozí

Zpět na Tipy pro koupelnu a prádelnu