Jak pomoci gumovým přísavkám, aby zase držely?

Místo pro klasický problém, jak se co vypere, ale i pro nápady na relaxaci, doporučení kosmetiky a podobně :)

Jak pomoci gumovým přísavkám, aby zase držely?

Příspěvekod kikina » 0, 9. leden, 2010, 10:49 am

V koupelně mám takový košíček nad umyvadlem, který mi držel na gumových přísavkách (mám v tom kartáčky, pastu a malou nádobku s tekutým mýdlem, tudíž ranní rutina v pohodě, protože mi na umyvadle nic neleží :) ) jenomže po dvou měsících mi přísavky odpadávají. Zkoušela jsem snad už všechno, vyčistit je, trošku navlhčit, odmastit i obkladačky, nalakovat lakem na vlasy obkladačku, nechat chvilku zaschnout a pak přiďobnout přísavku... nic nefunguje... dlouhodobě, teda ani krátkodobě už... zkrátka po pár minutách to letí dolů. V kuchyni mám stejný košík a tam je jen houbička a špunt do dřezu a je to stejný problém, to stejné mám ještě znovu v koupelně se síťkou, v které má Tomík pár hraček do vany. Dáte mi prosím nějaké tipy? (už jsem se koukala i v obchodě, že bych koupila jen ty přísavky nové, ale jsem buď slepoňka, nebo je prostě nikdo nemají) Děkuji předem.
Obrázek
Obrázek
kikina

Re: Jak pomoci gumovým přísavkám, aby zase držely?

Příspěvekod Martina1 » 0, 9. leden, 2010, 12:41 pm

Tak koukám, že nejsem sama, kdo řeší problém s přísavkama. Už jsem přemýšlela, že je na spodu máznu nějakým lepidlem, možná průhledným silikonem. Ale pokud má někdo osvědčený nápad, sem s ním. ;)
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek ObrázekObrázek
Martina1

Příspěvekod rakave » 0, 9. leden, 2010, 12:51 pm

Tak já je lepím sekundovým lepidlem. ;)
rakave

Příspěvekod Ylva » 0, 9. leden, 2010, 8:21 pm

Nám odpadávaly přísavky, které měly nějakým způsobem narušenou tu přisávací plochu. Díky tomu přísavka vždycky za chvilku nasála vzduch a košíček s mýdlem byl v umyvadle:) Též jsem zkoušela vlhčit, čistit, ale nic platné. Uvažovala jsem jednu dobu o přilepení aranžérskou pistolí... Vyřešila jsem to nakonec koupí nových přísavek, cena je zanedbatelná, výkon ohromující:) Koupila jsem bez problémů v domácích potřebách, dokonce měli v nabídce několik velikostí :lol:
Ylva

Příspěvekod zuzajdik » 0, 10. leden, 2010, 10:18 pm

Nastříkat podklad lakem na vlasy, chvíli nechat zaschnout a přilepit přísavky ;)
zuzajdik

Příspěvekod bellonga » 0, 10. leden, 2010, 10:39 pm

Také mám osvědčený lak na vlasy, ale používám ho přímo na přísavky- maličko nechám zavadnout.... :D
bellonga

Příspěvekod kikina » 0, 11. leden, 2010, 9:32 am

Děkuji za tipy. Lak na vlasy mi teda nefunguje. Vadu na přísavkách jsem nenašla, ale dnes razím do města, tak se juknu do dalších domácích potřeb pro nové přísavky. Lepit je lepidlem... to zase nechce manža :roll:
Mmch, jak to u vás vypadá s počasím? U nás v Brně katastrofa, ledovka a navíc někteří řidiči si snad myslí, že mají kosmické auto, které nic nezaskočí... raději jdu pěšky. Pěkný den!
Obrázek
Obrázek
kikina

Zpět na Tipy pro koupelnu a prádelnu