Antivibrační podložka pod pračku

Místo pro klasický problém, jak se co vypere, ale i pro nápady na relaxaci, doporučení kosmetiky a podobně :)

Antivibrační podložka pod pračku

Příspěvekod Marion » 0, 14. říjen, 2009, 5:30 pm

Používáte antivibrační podložku pod pračku? Když se mi ždíme prádlo, tak to vypadá, že mi každou chvíli spadne barák na hlavu :shock: Viděla jsem na netu podložku pod celou pračku za 299 Kč, ty podložky jenom pod nohy pračky mi přijdou trochu málo... Jaký názor na to máte vy? Díky za ohlasy ;)
Obrázek

ObrázekObrázek
Marion

Re: Antivibrační podložka pod pračku

Příspěvekod kikina » 0, 14. říjen, 2009, 8:00 pm

já jsem kopila nedávno z Tschiba podložky jen pod nožičky a efekt je velkej. S celopodložkou nemám zkušenosti.
Obrázek
Obrázek
kikina

Příspěvekod Marion » 0, 14. říjen, 2009, 8:20 pm

Právě si říkám, že ty tři stovky + poštovný je docela dost, takže kdyby ty podložky jen pod nožičky fungovaly, tak by to bylo super... Máme všude dřevěný podlahy a to dřevo všechny otřesy vede móóc dobře :?
Obrázek

ObrázekObrázek
Marion

Příspěvekod Lily » 0, 18. říjen, 2009, 9:31 pm

tak to tě chápu, my měli pračku na dřevěné podlaze a už je po smrti ( ta pračka) nakonec nás to donutilo vybetonovat kousek pro pračku, a koupit novou pračku a super, takže jestliže nemůžete usadit pračku jinam, nebo řešit podlahu, může být podložka super.
Lily

Příspěvekod Marion » 0, 30. říjen, 2009, 4:42 pm

Lily píše:tak to tě chápu, my měli pračku na dřevěné podlaze a už je po smrti ( ta pračka) nakonec nás to donutilo vybetonovat kousek pro pračku, a koupit novou pračku a super, takže jestliže nemůžete usadit pračku jinam, nebo řešit podlahu, může být podložka super.

Lily, tak jsme koupili podložku nakonec v Baumaxu a je to pořád stejný, takž pračka poletí asi dolů do dílny a bude klid :twisted:
Obrázek

ObrázekObrázek
Marion

Zpět na Tipy pro koupelnu a prádelnu