Nová žehlička

Místo pro klasický problém, jak se co vypere, ale i pro nápady na relaxaci, doporučení kosmetiky a podobně :)

Nová žehlička

Příspěvekod Kuře » 0, 22. srpen, 2009, 10:57 pm

Zdá se, že mi dnes umřela žehlička. Nějak se jí nechce nahřívat. Mám ji 7 let, tak se asi budu muset podívat po nějaké nové. Máte nějaký dobrý tip, se kterou jste spokojení?
Kuře

Re: Nová žehlička

Příspěvekod kikina » 0, 23. srpen, 2009, 11:40 pm

Já mám Philips, mámě minulý týden klekla taky, tak si kupovala novou - taky Philips. Jsem moc spokojená, žádná porucha. Něco na tento způsob http://www.zehlicky.cz/zehlicka-philips ... deepsteam/ má super tenkou plochu na žehlení, takže knoflíky nejsou problém. Navíc, když už nějaký přejedeš, tak žehlící plochu otřeš suchým hadrem a je to pryč, žádné drhnutí. Výborné čištění. Prostě se mi žehlí parádně. Předtím jsem měla myslím od Ety a musela jsem všechno žehlit "na trojku" a ještě skoro nežehlila. Takže doporučuji od Philipsu, mají různé nové tvary, designy.
Obrázek
Obrázek
kikina

Příspěvekod Katty » 0, 24. srpen, 2009, 9:54 am

Já mám už 4 roky žehličku Bosch. Dostala jsem ji v práci jako svatební dar a jsem s ní nadmíru spokojená.
http://www.nejlepsiceny.cz/zehlicky/bosch-tda-2440.html
Katty

Příspěvekod medakulicka » 0, 24. srpen, 2009, 10:51 am

Mám taky Philipsku, už to není nejnovější model, mám ji asi 5-6 let, ale pořád je dobrá, žádnou poruchu jsem neměla. Jak někdo psal, má skvělou žehlící plochu, stačí jenom otřít. Taky mě nadchla funkce myslím "anti calc". Máme tvrdou vodu a s tímto se krásně vevnitř uvolní usazeniny a vyfouknou se ven velkým tlakem páry.
ObrázekObrázekObrázek
medakulicka

Příspěvekod Petra » 0, 24. srpen, 2009, 11:14 am

Teď mám už 3 roky Philips a jsem taky moc spokojená.
Petra

Příspěvekod bellonga » 0, 24. srpen, 2009, 12:36 pm

Již cca 7 let mám žehličku Tefal - ultragliss diffusion 70 a musím říct, že je fakt super. Lehká a hlavně i po těch letech je jako nová (krásně se čistí a jako ostatní využívám tlačítko s přetlakem, ale má i anti-calc jehlu) mohu jen doporučit. Když jsem si ji vybírala, přečetla jsem si článek v časopise test. :D
bellonga

Příspěvekod Kuře » 0, 5. září, 2009, 9:51 pm

Díky všem za tipy. Nakonec vyhrála Philips Azur ionic (vybral manžel). Žehlí parádně, s tou starou se to nedá srovnat. Jen je oproti ní o dost těžší a má širokou tu ručku. Takže pro případné další zájemce o koupi žehličky doporučuji vyzkoušet si ji do ruky. My kupovali jen přes internet, tak jsem si ji neosahala. I tak jsem ale ráda, že ji mám, hold budu při žehlení trochu posilovat.
Kuře

Zpět na Tipy pro koupelnu a prádelnu