Rybenky v koupelně a na záchodě :twisted:

Místo pro klasický problém, jak se co vypere, ale i pro nápady na relaxaci, doporučení kosmetiky a podobně :)

Rybenky v koupelně a na záchodě :twisted:

Příspěvekod Mili » 0, 30. březen, 2009, 1:13 pm

Prosím o radu podařilo se Vám se definitivně zbavit rybenek? Vyzkoušela jsem na co jsem přišla - vytírání s octem, s levandulovým olejem, kapání levandule do rohů, ale stejně se čas od času objevím - oni se objeví :cry:
Naposledy upravil Mili dne 0, 30. březen, 2009, 7:44 pm, celkově upraveno 1
Mili

Re: Rybenky v koupelně a na záchodě :twisted:

Příspěvekod dadaz » 0, 30. březen, 2009, 3:35 pm

Mili píše:Prosím o radu podařilo se Vám se definitivně zbavit rybenek? Vyzkoušela jsem na co jsem přišla - vytírání s octem, s levandulovým olejem, kapání levandule do rohů, ale stejně se čas od času objevím :cry:

promin, ale ten preklep mne rozesmal:-)

ale jinak se jich taky nemuzu zbavit nadobro:-(
Obrázek
Obrázek
Když je prázdná a čistá kuchyňská linka, je uklizený celý byt, nebo určitě je uklizená kuchynská linka:-)
dadaz

Příspěvekod Mili » 0, 30. březen, 2009, 7:45 pm

nechala jsem to tam jen dopsala :lol: , a máš vyzkoušené ještě něco jiného než ocet a levanduli?
Mili

Příspěvekod dadaz » 0, 30. březen, 2009, 9:11 pm

kdysi jsem zkousela i nejaký chemický sajrajty, to celkem fungovalo, ale to si ted nerisknu, malá vsechno zkoumá a nejradeji pak ruce do pusy...takze zabíjím ručně ;)
Obrázek
Obrázek
Když je prázdná a čistá kuchyňská linka, je uklizený celý byt, nebo určitě je uklizená kuchynská linka:-)
dadaz

Příspěvekod RomanaK » 0, 4. leden, 2011, 9:27 am

Ahojky, taky s nima mám teď velký problém. A je to od té doby, co se nám podařilo vytopit sousedy. Ale celkem mě to štve, můžu vytírat se savem každý den a ty potvory stejně v noci vylezou. Ale co mě dostalo, že jsem včera načapala jednu mladičkou v posteli. Vůbec nechápu jak se tam mohla dostat, asi se chystala na manžela :derisive: . vím že je mají i naši i tchýně, lae pěkně mě to štve. Když je všude tak čisťoučko a pak tohle. A to jsme je neměli a teď se ne a ne odstěhovat. Jestli jste někdo pokročil, dejte radu, díky ;)

jo nemáte někdo zkušenosti s tímto? Biolit eco past na rybenky. našla jsem to na netu.
ObrázekObrázek
Obrázek
RomanaK

Příspěvekod treperenda » 0, 4. leden, 2011, 11:08 am

Nám pomohlo až to, že jsme se přestěhovali do domu, který má okna ve všech místnostech a není tak vlhký jako předchozí bydlení. Ovšem uznávám, že přestěhovat se není moc praktická rada. :lol:
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Příspěvekod RomanaK » 0, 4. leden, 2011, 3:04 pm

Ale pobavila :lol: :lol: :lol: , nás možná také čeká stěhování, ještě uvidíme, takže třeba i tenhle tip vyjde :lol: :lol: Já hlavně nechápu, jak to, když jsme je neměli, tak po rekonstrukci koupelny, najednou jsou tu. Ale bohužel jsem na netu četla, že k nám mohou pronikat po stupačkách od sousedů a je pravda, že dokud tamnikdo nebydlel, tak byl klid. A od té doby co ten byt koupili jiní lidé, tak se objevili rybenky. No uvidíme, jak s nima budeme válčit. Začnu více větrat, topit už tam víc nemůžu a zkusím sehnat ten biolit.

Jinak beru to stěhování, ještě by to chtělo sponzora :lol: :lol: :lol: :lol:
ObrázekObrázek
Obrázek
RomanaK

Příspěvekod Marmulka » 0, 4. leden, 2011, 7:14 pm

Ahojky, já tedy taky nemám dobrou radu.. Nicméně rybenky už jsem u nás dlouho neviděla, snad od té doby, co vídám v koupelně pavouka - sekáče. Toho si hýčkám a doufám, že nám je žere :grin:
Marmulka

Příspěvekod RomanaK » 0, 5. leden, 2011, 9:20 am

Tak to bych si taky hýčkala , ale DH by se asi odstěhoval :mocking: :mocking: :mocking:
ObrázekObrázek
Obrázek
RomanaK

Příspěvekod karcoool » 0, 5. leden, 2011, 9:10 pm

Od doby co máme kočku, nemáme rybenky, mouchy ani pavouky :s9662: :s9662:
karcoool

Další

Zpět na Tipy pro koupelnu a prádelnu