Jak skladovat hračky v koupelně?

Místo pro klasický problém, jak se co vypere, ale i pro nápady na relaxaci, doporučení kosmetiky a podobně :)

Jak skladovat hračky v koupelně?

Příspěvekod Slávinka » 0, 19. březen, 2009, 2:48 pm

Jak skladujete hračky do vany? Já na vaně :( . Dokud jich bylo pár, tak to šlo, ale jakmile se trošku namnožily, tak už mi to tam vadí - hlavně když mám tu vanu umývat, tak než to seskládám... :evil: . Viděla jsem takovou barevnou síťku, která se přicucla na kachličky a do toho se daly ty hračky, ale prodávalo se to jen jako součást tří pískátek do vany a víc se tam toho nevlezlo. Jako nápad se mi to zdálo ideální, ale nikde jsem nenarazila na síťku, do které by se toho vlezlo víc - nevíte o takové? Už mě i napadlo, že si to nechám někde ušít.. Nebo máte jiný tip? Díky za radu. ;)
Nic nestíhám a proto jsem tu zpět :-)
Slávinka

Re: Jak skladovat hračky v koupelně?

Příspěvekod HanaK » 0, 19. březen, 2009, 3:07 pm

Šila jsem to svého času dětem ze záclony (ta nejjednodušší, vzor pouze čtverečky) a z šikmého proužku koupeného v galanterii. Přísavky nám moc nedrží, tak to viselo na kohoutku.
HanaK

Příspěvekod Martina1 » 0, 19. březen, 2009, 3:30 pm

A co třeba zkusit ty sáčky na praní jemného prádla? Jsou většinou z toho samého matroše, co je sáček na hračky do koupelny, dá se zapnout na zip, u některých bývají i takové krytky na jezdce zipu, aby se nepoškodilo jiné prádlo v pračce a za to se dá klidně pověsit na háček. Přinejhorším protahneš provázek nebo tkaloun.
Martina1

Příspěvekod medakulicka » 0, 19. březen, 2009, 8:43 pm

mám hračky v malým lavůrku na vaně, ale o síťce jsem taky uvažovala, viděla jsem to v nějakým katalogu magnetu nebo kde. Objednávat extra se mi to nechce. Vypadalo to úplně stejně, jako jsou na normální hračky takový síťový závěsný koše - roura, rozdělená třeba na 2, 3, 4 oddíly. A to maj u nás všude za cca 40 kč.
ObrázekObrázekObrázek
medakulicka

Příspěvekod grafi » 0, 20. březen, 2009, 1:39 pm

Koupila jsem košíček na kolíčky - je děrovaný a má háček na zavěšení - dělají je různě velké. My ho máme pověšený na poličce nad vanou.
Obrázek
Obrázek
grafi

Příspěvekod Slávinka » 0, 22. březen, 2009, 11:29 am

Nad vanou nemáme žádnou poličku, takže zavěsit bych to mohla jen na ty přísavky, ale to by se asi dalo k většině věcí, co jste zmiňovaly, přišít. Kromě košíčku na kolíčky, ale ten bych na té vaně klidně mohla nechat stát, hlavně, že by se tam všechno vešlo a mělo to trochu řád. Mrknu v obchodě, jestli budou mít vůbec takovou velikost :roll: . Taky se podívám na ten Magnet, jestli to najdu. Medokulicko, asi vím, jaký závěsný koše (roury) myslíš. Kde "u vás" to prodávají, v hračkářství? Napadá mě jen Kika a Ikea, tam jsem to viděla, jen mi nedošlo, že by se to dalo využít i takto. ;)
Slávinka

Příspěvekod zoulinka » 0, 22. březen, 2009, 3:09 pm

Na hračky v koupelně jsem už za ten nějaký pátek vyzkoušela hodně věcí - od malých síťek na přísavky - malé plus nám padaly :oops: , košíček na vaně na hračky , velký pytel ze síťoviny na závěsnou tyč - výsledek byl akorát, že se nám celá urvala :mrgreen:
Asi už 2 roky používám Ikeácké závěsy - ty kratší , nejen na hračky , ale i ručníky na hlavu , fén atd
2009_03_22_13_40_27_rs.jpg
zoulinka

Příspěvekod Megie » 0, 22. březen, 2009, 3:30 pm

Na www.babymoov.cz prodávají síť na hračky do vany. Vypadá moc pěkně, ale cenu nevím. Snad to nestojí jak Mercedes.
Megie

Příspěvekod Martina1 » 0, 22. březen, 2009, 4:56 pm

Megie píše:Na http://www.babymoov.cz prodávají síť na hračky do vany. Vypadá moc pěkně, ale cenu nevím. Snad to nestojí jak Mercedes.

Je fakt hezká, mají žlutou s motivem lva a modrou s motivem slona, vypadá, že se do ní dost vejde, dole je zip, zavěšuje se na velkou přísavku nebo poutko. Stojí 500,- Kč. :oops:
Martina1

Příspěvekod Slávinka » 0, 23. březen, 2009, 2:53 pm

Martina1 píše:
Megie píše:Na http://www.babymoov.cz prodávají síť na hračky do vany. Vypadá moc pěkně, ale cenu nevím. Snad to nestojí jak Mercedes.

Je fakt hezká, mají žlutou s motivem lva a modrou s motivem slona, vypadá, že se do ní dost vejde, dole je zip, zavěšuje se na velkou přísavku nebo poutko. Stojí 500,- Kč. :oops:

Megie, díky moc, to je přesně to, co jsem hledala! :P Není zrovna levná, ale to neva. Už jsem si ji objednala. Našla jsem nejlevnější na http://www.babybaby.cz, tam ji mají za 369 Kč (no, když se připočte poštovné, tak jsem skoro na pětistovce :roll: ). Už se těším, jak dorazí!!!
Slávinka

Další

Zpět na Tipy pro koupelnu a prádelnu