Jak skladovat hračky v koupelně?

Místo pro klasický problém, jak se co vypere, ale i pro nápady na relaxaci, doporučení kosmetiky a podobně :)

Re: Jak skladovat hračky v koupelně?

Příspěvekod medakulicka » 0, 23. březen, 2009, 4:32 pm

Slávinka píše:Nad vanou nemáme žádnou poličku, takže zavěsit bych to mohla jen na ty přísavky, ale to by se asi dalo k většině věcí, co jste zmiňovaly, přišít. Kromě košíčku na kolíčky, ale ten bych na té vaně klidně mohla nechat stát, hlavně, že by se tam všechno vešlo a mělo to trochu řád. Mrknu v obchodě, jestli budou mít vůbec takovou velikost :roll: . Taky se podívám na ten Magnet, jestli to najdu. Medokulicko, asi vím, jaký závěsný koše (roury) myslíš. Kde "u vás" to prodávají, v hračkářství? Napadá mě jen Kika a Ikea, tam jsem to viděla, jen mi nedošlo, že by se to dalo využít i takto. ;)

slávinko, myslela jsem přesně takové závěsy, co nafotila zoulinka. I když už sis objednala, přesto - mají je u nás v těch levných obchodech SOS, nebo 39,- nebo všude u Vietnamců.
ObrázekObrázekObrázek
medakulicka

Příspěvekod Petulik » 0, 23. březen, 2009, 5:24 pm

Máme taky ten modrý tříkomorový z Ikei a maximální spokojenost. Jen jsem ho pověsila na tyč od závěsu a bylo to :D
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Petulik

Příspěvekod Amanda » 0, 19. říjen, 2016, 11:58 am

Já jsem na hračky koupila tyhle košíky, který se mi do koupelny dobře hodí :D http://www.hornbach.cz/shop/Kosik-Victo ... rtikl.html vybrala jsem si ho na stránkách www.favi.cz tam mají spoustu krásných a praktických věcí :)
Amanda

Předchozí

Zpět na Tipy pro koupelnu a prádelnu