Ponožkové kolíčky

Místo pro klasický problém, jak se co vypere, ale i pro nápady na relaxaci, doporučení kosmetiky a podobně :)

Ponožkové kolíčky

Příspěvekod Yvča » 0, 7. únor, 2009, 10:50 pm

Ahoj, dnes jsem byla v Lidlu a náhodou viděla tento třidič ponožek, nemáte ho už někdo vyzkoušený? Nejsou ty ponožky z toho moc zmačkané?
Yvča

Re: Ponožkové kolíčky

Příspěvekod JanaD » 0, 8. únor, 2009, 1:52 pm

Yvča píše:Ahoj, dnes jsem byla v Lidlu a náhodou viděla tento třidič ponožek, nemáte ho už někdo vyzkoušený? Nejsou ty ponožky z toho moc zmačkané?

Ahoj, no já ho mám a jsem s ním naprosto spokojená ;) odpadlo hledání stejných párů, což mi vadilo mnohem víc než dva koše prádla na žehlení :x Takže můžu vřele doporučit a ty ponožky po vyprání vyndám z třídiče a pověsím, takže je zmačkané nemám :)
JanaD

Příspěvekod Yvča » 0, 8. únor, 2009, 2:50 pm

Díky, to mě taky napadlo, ale to bych musela ty ponožky věšet zvlášť, mám doma 2 chlapy a ponožky si kolikrát nepoznají ani oni sami, takhle by měl každý svoji barvu a bylo by po problému. Tak asi jedno balení koupím, zkusím a uvidím.
Yvča

Příspěvekod Dacanka » 0, 30. květen, 2009, 2:38 pm

já na ponožky používám obyčejné gumičky, pár ksobě "zumičkuju" peru a suším, pakuž jen sundám stočím do klubka a uklízím.
Dacamn je naučený mi dát jednu ponožku do druhé, aby se mi ty páry líp hledaly, ale uvažuji k přikročení na další etapu - dá si na to gumku sám :twisted: Jenže to mi asi neprojde :D
Netuším, jak budu klukům rozlišovatponožky až bude mít Lukeš nohu jako tatínek. Třeba bude chtít barevné :lol:
Dacanka

Příspěvekod Martina1 » 0, 30. květen, 2009, 11:38 pm

Ponožkové kolíčky taky používám, i když DF i mladá už jsou naučeni (snad) dávat ponožky taky jednu do druhé. DF i já máme některé ponožky stejné a tak mi odpadlo lovení v kopici suchých ponožek a hledání té druhé do páru. Používám ale i různobarevné laky na nehty a ponožky, které jsou stejného druhu, vždy po zakoupení hned označím malou značkou uvnitř, třeba na gumičce; taky se osvědčilo. ;)
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek ObrázekObrázek
Martina1

Příspěvekod Dacanka » 0, 31. květen, 2009, 5:22 pm

Martina1 píše:Používám ale i různobarevné laky na nehty a ponožky, které jsou stejného druhu, vždy po zakoupení hned označím malou značkou uvnitř, třeba na gumičce; taky se osvědčilo. ;)

Já tam kdysi blbec našívala barevnými bavlnkami křížky jak tatar :D
Nevypere se ten lak časem? Díky
Dacanka

Příspěvekod Martina1 » 0, 1. červen, 2009, 12:44 am

Dacanka píše:Já tam kdysi blbec našívala barevnými bavlnkami křížky jak tatar :D
Nevypere se ten lak časem? Díky

:) Tak to se mi právě nechtělo, tak jsem to vyřešila tím lakem. Možná časem se trochu vypere původní barva, takže třeba z tmavě růžové je o 1-2 odstíny růžová světlejší, ale jinak drží. ;)
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek ObrázekObrázek
Martina1

Zpět na Tipy pro koupelnu a prádelnu