Když je dárek od tchýně ideální

Místo pro klasický problém, jak se co vypere, ale i pro nápady na relaxaci, doporučení kosmetiky a podobně :)

Když je dárek od tchýně ideální

Příspěvekod Pigoška » 0, 8. leden, 2009, 11:00 am

Neuvěřitelný, tchýně našla stejně jako já na netu předplatné ponožek na netu a objednala je synátorovi. Dokonce jsme vybraly obě stejný model:o) Holky, je to naprosto geniální, neboť odpadá ten hrozný černý chumel ponožek, ze kterého musím vytáhnout dvě stejné. Ty jeho jsou teď totiž VŠECHNY stejné, tudíž je jedno, které dvě vezme. A já asi vezmu na milost tchýni :D Všechno nej do nového roku.
Pigoška

Re: Když je dárek od tchýně ideální

Příspěvekod pepro » 0, 8. leden, 2009, 12:39 pm

ponožky kupuju vždycky víc stejných párů. Osvědčilo se mi to nejen při párování po vypraní. Ale taky jak se na některé objeví díra, bez milosti letí do koše - já totiž ponožky neštupuju, stejně se v takových pak nemůže člověk nikde zout. No a pak mi sice zbyde "lichá", ale stále použitelná...
pepro

Příspěvekod hankah » 0, 9. červenec, 2009, 8:31 am

prosím kde se dá na netu sehnat předplatné ponožek?se mi zdá dobrý nápad.děkujihanka
hankah

Příspěvekod Aliba » 0, 9. červenec, 2009, 8:44 am

hankah
Ty ponožky nájdeš zde
http://www.cerne-ponozky.cz/
Aliba

Příspěvekod Michalka » 0, 4. září, 2009, 3:37 pm

Muj manzel ma vsechny ponozky cerny, resp. mel. Jenze ona se kazda jinak opere, nektera se srazi a stejne nejsou sparovat :evil: Uz jsem zavedla i to, ze si je musi po svleknuti sepnout spinacim spendlikem, protoze travit veky u parovani ponozek se mi uz nechce. Nesepne, musi si je hledat sam :)
Michalka

Příspěvekod tajanka » 0, 2. srpen, 2013, 3:30 pm

Já jsem manželovi koupila černé ponožky s nazvami dnů. Osvědčili se tak jsem koupila ještě jednu sadu. Myslím že jedny byli z H&M a druhé z C&A takže nejsou úplně stejne a dají se párovat...před tým to manžela nebavilo si je skládat a musela jsem je třídit já, ale od ty doby si všechny ponožky skládá SÁM ;-)
tajanka

Zpět na Tipy pro koupelnu a prádelnu