DOPLNKY DO KOUPELNY

Místo pro klasický problém, jak se co vypere, ale i pro nápady na relaxaci, doporučení kosmetiky a podobně :)

DOPLNKY DO KOUPELNY

Příspěvekod jane » 0, 6. duben, 2014, 10:40 am

Holky, prosim o radu, mam modrou koupelnu a chtela bych ji nejak barevne sjednotit doplnkama jedne barvy. Myslim rucniky, predlozku ke sprchovem koutu, mydlenku, svičky, zachod.štětku a tak. Ted tam mam takovy barevny miš maš a neni to moc pekné. Vůbec nevim, jake barvy se hodi do modre koupelny, napadla me šeda, fialova a modrá. Co byste mi poradili?
jane

Re: DOPLNKY DO KOUPELNY

Příspěvekod Stefinka » 0, 7. duben, 2014, 9:25 am

Já myslím, že jde hlavně o to, aby se to líbilo tobě, takže spíš dej k sobě barvy, které se ti líbí, třeba k modré jde oranžová, žlutá..... taky záleží, zda máš světle modrou nebo tmavě, když světle, můžeš mít třeba tmavě modré doplňky a naopak, aby se to k sobě hodilo, ale zároveň to taky vyniklo a v těch kachličkách to nezaniklo. Já myslím, že dej na to, aby se to samozřejmě k té modré hodilo, ale taky, aby se ti to líbilo že.... je hezký, když ti někdo řekne, dej k tomu plácnu třeba žlutou, když žlutou třeba jako barvu šeredně nesnášíš :-D Ona i ta modrá je docela dobrá, že si myslím, že k ní jde většina barev, teď jde o to, jak se ti ta dotyčná kombinace zamlouvá, a taky, jestli tu modrou, která je jakoby studená, chceš nechat v těchto odstínech barev, šedá, černá, bílá, nebo chceš něco teplejšího, veselejšího, pak bych volila třeba tu žlutou, oranžovou, růžovou...... moje mamina má koupelnu žlutomodrou, ale ve světlých barvách, že má kachličky nakombinované a vypadá to taky moc pěkně, ve tmavých lesklých barvách by se mi to asi nelíbilo, ale má to ve světlých a matných a vypadá to hezky. Mám strašně ráda v koueplnách modrou barvu, někdo říká, že je to studené, ale mně to připomíná barvu vody, bazén a tak a hrozně se mi to líbí :-) Jedni známí měli v koupelně také takovou tu hezkou bazénovou modrou a rohovou vanu obloženou barevnou mozaikou, vypadalo to úplně božsky, ale mně to jednou v baráku v kkoueplně asi neprojde :-D
Stefinka

Příspěvekod jane » 0, 7. duben, 2014, 7:43 pm

Stefinko, diky za rady, koupelna je svetle modra s tmavymi pásy. Vidim to na tmave modrou.
jane

Příspěvekod rozmarýnka » 0, 8. duben, 2014, 7:35 am

Jane: Jen tmavě modré ručníky se možná po čase seperou.
Nám vyhovuje, že máme každý jinou barvu ručníku z Ikea. Hned vím, čí je ručník. :lol: Neříkám, že to ladí s oranžovou koupelnou. Ale ostatní se snažím mít bílé (ručníky na ruce, ostatní doplňky a tak)
Kousek po kousku to zvládnu.
rozmarýnka

Příspěvekod rafej » 0, 8. duben, 2014, 3:52 pm

Doplňky k umyvadlu, štětka na WC a různé poličky jsem teď pořizovala mléčně bílé. Je to dobře kombinovatelné a navíc na tom nejsou vidět kapky nebo vodní kámen - máme ho tu hrozně moc.
Textílie doporučuji tak středně syté nebo vícebarevné vzorované. Tmavé barvy se stejně operou a navíc je na nich dobře vidět každá nečistota (třeba na předložce u vany) . Barvy záleží na tobě. Může být modrá, žlutá, oranžová, růžová, lze to odlehčit třeba vzorkem v kombinaci s bílou, světle žlutou. Šedé bych se asi bála, připadalo by mi to příliš temné v kombinaci s modrou dlažbou.
rafej

Příspěvekod jane » 0, 8. duben, 2014, 5:17 pm

Rozmarynko, Rafej....diky za tipy, ted mame rucniky taky z Ikea plus nejake vzorovane jeste od svatby (15 let) :D
jane

Příspěvekod Mirka » 0, 20. listopad, 2014, 2:20 pm

Holky a jaké doplňky byste doporučovali do fialovo-šedé koupelny? Zatím dávám přednost bílé klasice a ručníky jsou maximálně lehce béžové..chtěla bych to ale nějak oživit barvičkama :)
Mirka

Příspěvekod Stefinka » 0, 21. listopad, 2014, 10:06 am

Mirka píše:Holky a jaké doplňky byste doporučovali do fialovo-šedé koupelny? Zatím dávám přednost bílé klasice a ručníky jsou maximálně lehce béžové..chtěla bych to ale nějak oživit barvičkama :)

Zrovna ta bílá mě napadla jako první :-D Ta se tam asi hodí nejlépe, pak jedině zůstat v barvách koupelny a dát třeba jiný odstín, nevím, jestli by se k tomu ještě nějaká barva vyloženě hodila. Růžová? Zelená?
Stefinka

Příspěvekod mima22 » 0, 11. prosinec, 2016, 12:07 pm

Já myslím, že do modré se skvěle hodí, jak jsi napsala šedá, modrou bych tam už asi nedávala, aby ses necítila jako šmoula :D volila bych i bílou nebo klidně černou :) mrkni se na tyhle stránky https://favi.cz/produkty/kategorie/doplnky-do-koupelny je tam velký výběr a můžeš si produkty rozfiltrovat podle barvy :) navíc se tam můžeš inspirovat https://favi.cz/inspirace když si tam dáš koupelnu a modrou barvu, vyjedou ti fotky spousty bytů, které mají modrou koupelnu :)
mima22

Zpět na Tipy pro koupelnu a prádelnu