Ucpaný odtok pračky

Místo pro klasický problém, jak se co vypere, ale i pro nápady na relaxaci, doporučení kosmetiky a podobně :)

Ucpaný odtok pračky

Příspěvekod treperenda » 0, 4. listopad, 2012, 9:49 pm

Ahoj ženy, potřebuju poradit. Máme parčku Elektrolux, s bočním plněním a nechce mi odtékat voda. Vyčistila jsem filtr, byl tam nějakej čurbes, myslela jsem, že z koberečku, který jsem prala, ale voda stále neodtéká, tak zkoumám dál a objevila jsem v tom prostoru pro filtr nějakou dírečku, ze které jsem vytáhla kus něčeho - asi ponožky - roztrhané. Tak jsem ji taky vytáhla a furt nic. Voda neodtíká. Neznáte nějakou fintičku jak na to?
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Re: Ucpaný odtok pračky

Příspěvekod Aliba » 0, 4. listopad, 2012, 10:17 pm

Se trochu obávám, že bude asi v háji čerpadlo, jestli bylo něco až za filtrem.
Ještě jedině odpojit odtokovou hadici a zkusit jí propláchnout a asi bych zkusila i proštouchnout po odmontování hadice ten otvor - teda jestli by to šlo.
Mám jinou stařičkou pračku a u té hned poznám, že se něco děje, páč jak mile se něco dostane do filtru, tak to dělá kravál a když je to měkké, tak stejnak vydává takovej divnej zvuk, jak to přes to nemůže vyčerpat.
Aliba

Příspěvekod betelgeuzz » 0, 4. listopad, 2012, 10:22 pm

Mně přestala odtíkat pračka po důkladném čištění. M odmontoval hadici a v místě, kde se to napojuje na odpad, byl strašný bordel. vyčištění pomohl. Můj taťka ještě radil, kdyby to nepomohlo, vzít sprchu, odmontovat hadici a pustit vodu do té hadice od pračky, že kdyby tam bylo něco ucpané, tak by se to prošťouchlo z druhé strany.
betelgeuzz

Příspěvekod betelgeuzz » 0, 4. listopad, 2012, 10:23 pm

Oprava: ze sprchy odmontovat tu sprchovou hlavici.
betelgeuzz

Příspěvekod buldozer » 0, 5. listopad, 2012, 11:52 am

U nás byla nacucnutá ponožka a jak píše Aliba, dělalo to podivné zvuky,ale při té příležitosti jsme též vyčistili filtry, čerpadlo a hadici
buldozer

Příspěvekod treperenda » 0, 5. listopad, 2012, 3:21 pm

buldozer píše:U nás byla nacucnutá ponožka a jak píše Aliba, dělalo to podivné zvuky,ale při té příležitosti jsme též vyčistili filtry, čerpadlo a hadici

A to jste si to čistili nějak sami? Filtr a hadice jsou v pořádku, na čerpadlo si teda netroufáme.(Ani moc netušíme kde je :mrgreen: ).
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Příspěvekod buldozer » 0, 5. listopad, 2012, 3:36 pm

Trep, když zalovíš v minulé drbárně, na tohle téma se jisto jistě dobře pobavíš :D
buldozer

Zpět na Tipy pro koupelnu a prádelnu