Jak se zbavit chlupů od psa?

Místo pro klasický problém, jak se co vypere, ale i pro nápady na relaxaci, doporučení kosmetiky a podobně :)

Jak se zbavit chlupů od psa?

Příspěvekod kuboslav » 0, 19. červenec, 2012, 10:15 am

Ahoj. Mám kavalíra a všude jsou po něm chlupy. Na to jsem si sice už zvykl, ale docela mě štve, že mi jeho srst zůstává i na vypraných ponožkách. Na žádném jiném oblečení to nepozoruji. Jak se vy zbavujete bordelu na oblečení po svých psech? Dík.
Hledám realitku v okolí Prahy. Jaké máte zkušenosti z http://www.nemovitostpraha.cz ?
kuboslav

Re: Jak se zbavit chlupů od psa?

Příspěvekod Martina1 » 0, 19. červenec, 2012, 2:32 pm

Psi mi sice chlupy nepouští, ale když jsme měli čičinu, tak byly chlupy všude. Záleží jaké chlupy jsou. Zkusit třeba mokrou gumovou rukavici (na úklid) a s ní stírat chlupy, izolepu nebo existuje takový gumový váleček, taky šikovná věcička.
Martina1

Příspěvekod Desire » 0, 4. září, 2012, 11:01 pm

Kamarádka má taky kavalíra a říkala, že nejlepší je na to sušička na prádlo. Ale když nebyla sušička, tak taky používala ten váleček.
Desire

Příspěvekod treperenda » 0, 4. září, 2012, 11:24 pm

tip od Virginie - lepící váleček z Ikea - stojí asi 30 Kč, ta lepící plocha se po ušpinění dál a dál odlepuje, je to skvělé!!!
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Příspěvekod mint » 0, 5. září, 2012, 8:24 am

treperenda píše:tip od Virginie - lepící váleček z Ikea - stojí asi 30 Kč, ta lepící plocha se po ušpinění dál a dál odlepuje, je to skvělé!!!

přesně ten má i já a na dlouhé kočičí chlupy funguje výborně - i DF říká, že je to mnohem lepší než izolepa na ruce :laughingneqw:
"Je lepší zapálit svíčku, než proklínat temnotu." Konfucius
"Skoč, křídla roztáhneš cestou." Ray Bradbury

ObrázekObrázekObrázekObrázek
mint

Příspěvekod petra29 » 0, 21. březen, 2013, 10:17 pm

Susicka je na chlupy opravdu to nejlepsi, na pradle nemam jediny chlup. Pred tim jsem hodinu valeckovala, pak 2 hodiny zehlila... hruza. Dnes nezehlim, ani nevaleckuji:-))
petra29

Zpět na Tipy pro koupelnu a prádelnu