Jaké žehlící prkno?

Místo pro klasický problém, jak se co vypere, ale i pro nápady na relaxaci, doporučení kosmetiky a podobně :)

Re: Jaké žehlící prkno?

Příspěvekod Aliba » 0, 7. červenec, 2012, 2:59 pm

Tak jsem včera testovala prkna a bože kdo by to byl řekl, že ty prkna nad 1000Kč budou tak nestabilní :o .
V levných prknech byl problém, že skoro žádný nemělo zásuvku a stabilita teda na dlažbě děs. Pak jsem dostala na prkna se zásuvkou a cena už nad 1000Kč no musím napsat, že teda stabilitu měli některé horší než to moje staré pr :o kno co mám doma.
Obrázek
Tak ty to prkna se po mírném zatlačení na prostřed plochy rozjížděli nohy do strany a i následně ujíždělo vpřed, při zátěži na špičce se ohýbalo a tak to bylo u všech prken se stejnýma nohama - testováno na dlažbě.
Jeden z mých nej požadavků byla stabilita, pak jsem teprv koukala na zbytek.
Takže vítěz se stalo toto prkno:
Obrázek
žehlící plocha 122x42cm, stabilita ok, odkládací plocha na žehličku též ok a samo, má vše ostatní.
Pravda v prodejně ze mně byli lehce nervózní, když jsem tam ty prkna testovala i jsem si tam čapla vystavenou žehličku. Samo všude je drahé, ale na netu ho maj levnější a ještě v eschopu, kde už jsme kupovali, takže i když je prkno furt drahý, manža prohlásil, než nějký rozviklanej krám o 500Kč levnější, tak, ať si vezmu to drahžší.
Teda už se na to prkno těším, jak nebudu muset žehlit dětský tričko na dvakrát a ze všech stran. No třeba bych si mohla k vánocům nadělit novou žehličku :mocking: .

Ták prkno objednáno, zaplaceno. Teď už jen vydržet, než dorazí.
Aliba

Příspěvekod HanaK » 0, 13. srpen, 2012, 8:56 am

mám z Obi, nebrat. :twisted:
- zásuvku nepovažuju za nezbytnou, stačí zapojit žehličku do prodlužovačky.
- dlouhé aspoň 150 cm (na cíchy)
- dírkované mám, ale moc tenký molitan, obtiskuje se mřížka + v půlce je pásek na zpevnění a strašně překáží, čili všechno zpevnění musí být ze spodu
HanaK

Příspěvekod Eliška744 » 0, 19. říjen, 2016, 12:58 pm

Doporučuji jít do nějaké osvědčené značky, jako třeba do Philipsu, jako my.. mrkněte :) http://www.philips.cz/c-m-ho/zehleni/zehlici-prkno, žehlí se na něm parádně :D
Eliška744

Předchozí

Zpět na Tipy pro koupelnu a prádelnu