Jaké žehlící prkno?

Místo pro klasický problém, jak se co vypere, ale i pro nápady na relaxaci, doporučení kosmetiky a podobně :)

Re: Jaké žehlící prkno?

Příspěvekod bedla » 0, 3. červenec, 2012, 6:59 pm

Alibo, já jsem pořizovala prkno v OBI asi před rokem a půl. Stálo kolem tisícovky. Má dírkovanou plochu kvůli páře, je stabilní - to je dobrý vyzkoušet přímo na místě, má tu zásuvku na žehličku a prodlužovací kabel - to je supr věc, má i anténu, ale tu nepoužívám, vadí mi víc než bez. Má odkládací plochu, ale není nijak extra velká, nicméně mě to tak vyhovuje.
Není mrňavé, ale tak střední, na DF obr trika a košile je dobrý, cejchy už musím skládat a žehlit postupně, jestli nežehlíš povlečení, tak asi není potřeba veliká plocha.
Jo a je výškově nastavitelný, to je hodně důležitý.
Co bych brala lepší, tak asi potah bych volila kvalitnější, ne aby se to hned popálilo.
Ať dobře koupíš :d_sunny:
bedla

Příspěvekod miciqx » 0, 3. červenec, 2012, 7:07 pm

ali jojo, taky sem si řikala že nevím, co by to dělalo na dlažbě jaks psala že máš v obýváku.. já mám koberec.. ale v pracovně na parketách to neklouzalo nějak jo extra myslím... tam už sem dlouho nežehlila :D
na tragickej život sem já pes!
miciqx

Příspěvekod treperenda » 0, 4. červenec, 2012, 11:56 am

Já mám prkno jak Miciqx, netancuje po ničem, nožky mají gumový ponožky. 2500 za prkno bych nedala ani za nic, to si radši zaplatím paní na žehlení. Ta mřížka se prožehluje , až když je slehlej ten molitan -což u mě trvalo skoro 10 let. Te´d jsem koupila za 150 v Tchibu nový potah a jsem opět bez problémů.
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Příspěvekod Martina1 » 0, 4. červenec, 2012, 2:13 pm

Alibo, prkno za 2.500 Kč????? Tak to počkej, pošetři a kup si rovnou sušku. Já bych takový prachy za prkno nedala ani náhodou.
Martina1

Příspěvekod miciqx » 0, 4. červenec, 2012, 2:34 pm

treperenda píše:Já mám prkno jak Miciqx, netancuje po ničem, nožky mají gumový ponožky. 2500 za prkno bych nedala ani za nic, to si radši zaplatím paní na žehlení. Ta mřížka se prožehluje , až když je slehlej ten molitan -což u mě trvalo skoro 10 let. Te´d jsem koupila za 150 v Tchibu nový potah a jsem opět bez problémů.

trep jojo, tahle mřížka je ok, ona je taková placatá.. ale už jsem viděla aj mřížku jakoby jen z drátků, takže v průřezu to bylo do špičky, a to se teda pěkně na oblečení obtiskávalo
miciqx

Příspěvekod Aliba » 0, 4. červenec, 2012, 2:35 pm

Holky dík, to já se samo ještě mrknu, kde co maj.
Ovšem to prkno Vileda Viva Express Premium + mám vyhlídnuté za mnohem menší cenu. Takže jestli nekápnu na něco jiného, tak do něj půjdu.

Martino1
To je ještě mezi velkými prkny menší cena, oni jsou prkna s vychytávkama odfuku a já nevím čeho a tam to jde do závratných částech. Já je taky nehodlám dát 2500Kč za prkno, tak proto pátrám a hledám.
Na sušku by asi hned tak ten zbytek nebyl a nové prkno potřebuji a suška, hned tak nebude, tak chci pořádné. Kdo má to povlečení a košile, žehlit na stopadesátkrát na prkně, co by testy neprošlo.
Aliba

Příspěvekod miciqx » 0, 4. červenec, 2012, 2:36 pm

ali a jak píšeš o tom potahu, co odráží teplo, tak to si můžeš koupit na jakýkoliv prkno, to je ten teflonovej potah a ten se dá normálka sehnat
miciqx

Příspěvekod miciqx » 0, 4. červenec, 2012, 2:38 pm

ali :) povlečení jiný než krepový mi nesmí přes práh :D ale to se halt před nákupem musí ošahat.. některej krep je příšernej, ten příjemnej aby člověk pohledal.. ale vyplatí se to kvůli tomu žehlení :D
miciqx

Příspěvekod Aliba » 0, 4. červenec, 2012, 4:07 pm

miciqx
No u nás je zas skoro vše povlečení bavlna.
Protože jsem je kupovala v akci a opravdu drží, s tím krepem je to pravda. Žehlení mně neva, ale na tomhle prkně co mám je to teda za trest a skoro nebezpečné.
Jako líbilo by se mně flanelové, mikro, nebo saténové, ale to jsou pálky, takže jedu v bavlně.
Aliba

Příspěvekod miciqx » 0, 4. červenec, 2012, 8:03 pm

já jako menší měla flanelový, ale to sem teda mohla používat jen v zimě (u otevřenýho okna) :) já se v tom pekla.. máma si teď pořídila .. makosatén(?) a děsně si ho chválí.. jenže ho zas musím žehlit.. a jak u toho hvízdám.. :D
miciqx

PředchozíDalší

Zpět na Tipy pro koupelnu a prádelnu