Vosk na vaně

Místo pro klasický problém, jak se co vypere, ale i pro nápady na relaxaci, doporučení kosmetiky a podobně :)

Vosk na vaně

Příspěvekod Angelica190 » 0, 4. březen, 2012, 12:36 pm

Ahojky, holky máte někdo zkušenost jak odstranit rozlitý vosk z litinové vany abych ji nepoškrábala ?

Dělala jsem si ,,domácí lázně,, a drkla jsem si do svíčky, jeden okraj vany mám politý růžovým voskem a nejde to sudat, zkoušela jsem jemně seškrábnout ale i tak tam toho je pořád dost a polívala jsem to vřelou vodou - nic, stále je to vidět. Drátěnku se bojím vzít, protože litinová vana se snadno poškrábe. Poradíte cos tím ? Děkuju
Angelica190

Re: Vosk na vaně

Příspěvekod misulina » 0, 4. březen, 2012, 5:25 pm

Jen takový nápad - neozkoušený - zkus vzít nějaký olejíček a setřít ten vosk. Když jsem si depilovala nohy voskem, zbytky vzal olejíček vždy dokonale:-) Tak za zkoušku nic nedáš..
misulina

Příspěvekod HanaK » 0, 4. březen, 2012, 8:55 pm

zkušenost nemám, ale napadá mně fén a papírový kapesník
HanaK

Příspěvekod treperenda » 0, 4. březen, 2012, 10:51 pm

Já bych to zkusila jak na oblečení - toaleťák nebo ubrousky a přežehlit žehličkou. Raději na slabší teplotu, ale té litině by se snad nic stát nemělo.
Angelico - že to jsi ty, co ses měla vdávat a měli jsete takové problematické plánování svatby s tchýní. jak to nakonec dopadlo? Byla svíčková na hotelu, nebo grilovačka s rytíři?
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Příspěvekod Angelica190 » 0, 7. březen, 2012, 10:33 pm

treperenda: vdala jsem se ... a v parku a byla grilovačka s rytířema :) .... ale místy to bylo dosti náročné :) a popravdě nejvíc z celé svatyb jsem si užila únos - kdy mě kluci vzali s konma do jedné venkovní hospůdky, dojel tam i manžel a všichni sme si to maximálně užívali , jinak to byl jen stres :)

Holky děkuju vám za rady, zítra to zkusím fénem, popřípadě žehličkou, ale tak či tak budu asi muset najít prodlužku
Angelica190

Zpět na Tipy pro koupelnu a prádelnu