Čištění žehličky

Místo pro klasický problém, jak se co vypere, ale i pro nápady na relaxaci, doporučení kosmetiky a podobně :)

Re: Čištění žehličky

Příspěvekod miciqx » 0, 1. září, 2011, 8:49 am

holky, já už několikrát na žehličku nalepila takový ty gumový potisky, tou tyčinkou a následně dodrbáním hadrem to šlo dolu dobře, myslím, že by tím pustil i ten koberec :)
na tragickej život sem já pes!
miciqx

Příspěvekod Mikineczka » 0, 1. září, 2011, 10:52 pm

Protože jsem teď měla dvanáctky a na shánění čistící tyčinky nebyl čas, rozhodla jsem se použít hrubou sílu. Vzala jsem na to rejžák. Co nešlo rejžákem, šlo starým příborovým nožem. A na zbytky jsem zkusila tu sůl. Sice tam ještě trošička zůstala, ale na (ne)funkčnost to nemá vliv. Díky všem za rady :derisive:
Mikineczka

Příspěvekod Ojinka » 0, 9. září, 2011, 6:56 am

Holky přiznám se, že i mě už se parkrát podařilo žehličku trošku spálit a já na to používam zubní pastu... Namočím žehličku hadrem dám tam tu pastu a hadrem to setřu, zatím to vždycky pomohlo a žehlička dál funguje.........
ČAS NIKDY NEVYMAŽE VZPOMÍNKY NA DObROU KOČKU, STEJNĚ JAKO ŽÁDNÝ KARTÁČ NIKDY NEVYČEŠE VŠECHNY JEJÍ CHLUPY Z POHOVKY :( :( :(

Kočky kolem nás chodi tíše, potichoučku našlapují v přítmí. Vidí je jenom ten, kdo má srdce otevřené...
Ojinka

Předchozí

Zpět na Tipy pro koupelnu a prádelnu