tvrdé froté uteráky

Místo pro klasický problém, jak se co vypere, ale i pro nápady na relaxaci, doporučení kosmetiky a podobně :)

tvrdé froté uteráky

Příspěvekod ena74 » 0, 13. červenec, 2011, 9:26 am

Akým spôsobom docielim, aby froté uteráky boli mäkké a nie tvrdé ako plech. Už viac ako pol roka periem v mydlovom slize(odporúčam, vypralo to aj manželové montérky a ponožky). Vyprala som tri rovnaké uteráky a každý je na omak iný. Tak sa pýtam, čo urobiť, aby boli všetky uteráky mäkké? Nemusia byť ako z reklamy :lol: :lol: :lol: .
ena74

Re: tvrdé froté uteráky

Příspěvekod Martina1 » 0, 13. červenec, 2011, 9:33 am

Nejlepší je na měkké ručníky sušička, ale tu má asi doma málokterá. Zkus dát místo aviváže ocet.
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek ObrázekObrázek
Martina1

Příspěvekod Aliba » 0, 13. červenec, 2011, 11:01 am

Já doporučuji ocet, hlavně nežehlit. No a úplně nejlepší je po usušení je promnout.
Dělám to tak i s plínkama z bambusu. Ovšem na sušičku to furt nemá. Bohužel, ta je v nedohlednu.
Aliba

Příspěvekod RomanaK » 0, 14. červenec, 2011, 2:17 pm

Tak já už si zvykla na prkna :lol: :lol: A nebo nakoupím ty staré bavlněné a bude.....takové ty jako na miminka :lol: :lol: škoda že to nedělají ve velkém rozměru :lol: :lol: :lol:
Jinak už nepřidávám ani ocet...vůbec už ne aviváž.Prostě jen prášek a pak šup s nima na šňůru....? Nu a když jsou tvrdé, hold se ošoupe přebytečná kůže :lol: :lol:

koukni sem:
viewtopic.php?f=16&t=754
ObrázekObrázek
Obrázek
RomanaK

Příspěvekod treperenda » 0, 14. červenec, 2011, 10:37 pm

Já si už taky tak zvykla, že mi naopak měkké ručníky vadí. Přijde mi, že se s nima nějak nemůžu utřít. Takže máme taky ty peelingové :lol:
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Příspěvekod grafi » 0, 15. červenec, 2011, 2:13 pm

Zvykla jsem si na tvrdší - líp sají vodu. Výrobci rozhodně nedoporučují na froté aviváž. A každý ručník je jiný - některé mám měkké i bez aviváže a některé peelingové (super název :lol: :lol: ).
Obrázek
Obrázek
grafi

Příspěvekod Suzan » 0, 30. prosinec, 2011, 12:37 pm

ena74 píše:Akým spôsobom docielim, aby froté uteráky boli mäkké a nie tvrdé ako plech. Už viac ako pol roka periem v mydlovom slize(odporúčam, vypralo to aj manželové montérky a ponožky). Vyprala som tri rovnaké uteráky a každý je na omak iný. Tak sa pýtam, čo urobiť, aby boli všetky uteráky mäkké? Nemusia byť ako z reklamy :lol: :lol: :lol: .
prý by se měla namáčet ručníky na noc do slané vody a druhý den vyprat, ale nezkoušela jsem to.
Suzan

Zpět na Tipy pro koupelnu a prádelnu