Všude samé obklady....

Místo pro klasický problém, jak se co vypere, ale i pro nápady na relaxaci, doporučení kosmetiky a podobně :)

Všude samé obklady....

Příspěvekod Mishaczek » 0, 1. červenec, 2011, 11:07 am

Máme koupelnu po rekonstrukci. Takovou jakou jsem si naplánovala, nakreslila, nakoupila a jen mi to na míru udělali :cool: Manžel mi nechal volnou ruku. Záchod je taky komplet nový. Celé od podlahy až ke stropu je to obložené. Vybrala jsem barvu kde není na první pohled nic vidět. A i když přijde návštěva do bytu kde nejsou umyté dlaždičky tak jen působí matným dojmem místo lesklým. A chci se zeptat, tady je hrozně tvrdá voda. je něco co by zabránilo nánosům na ty obklady na zdech? Po koupání a pod. Když po tom přejedu rukou tak prostě cítím že ten povrch není hladký... Něco čím bych si usnadnila práci...
Mishaczek

Re: Všude samé obklady....

Příspěvekod rafej » 0, 1. červenec, 2011, 8:47 pm

Já si teď kupuji Cif Power Cream spray - variantu s ochranou povrchu -, má na nálepce namalovaný takový jako štít, jinak se to názvem od verze bez ochraného štítu neodliší. Mělo by to zabránit rychlému usazování špíny a vodního kamene. Uplně to dle mých zkušeností neochrání, ale rozhodně to zpomaluje zašpinění. Teď to trvá tak 2x dlouho, co dřív, než mám na kohoutku nebo dlaždičkách usazeniny od vodního kamene.
Jinak nevím, zatím jsem nic jiného neobjevila.
rafej

Zpět na Tipy pro koupelnu a prádelnu