Jak skládat napínací prostěradla

Místo pro klasický problém, jak se co vypere, ale i pro nápady na relaxaci, doporučení kosmetiky a podobně :)

Jak skládat napínací prostěradla

Příspěvekod Lída » 0, 11. září, 2008, 1:13 pm

Lída
Site Admin

Re: Jak skládat napínací prostěradla

Příspěvekod Jana76 » 0, 16. září, 2008, 6:16 am

Tak to je naprosto úžasný, ty moje smotaný balíky zabírají strašně místa. Jen jsem zvědavá, jak mi to půjde s prostěradlem na manželskou postel ;) Ale hned při příštím praní vyzkouším :P
Jana76

Příspěvekod Mysha » 0, 16. září, 2008, 9:47 am

Skvělá vychytávka - dík, taky jsem bojovala :oops:
Mysha

Příspěvekod petule13 » 0, 16. září, 2008, 9:13 pm

Vim, ze na YouTube jsou nejake navody, ale skladani a rovnani neposlusneho frote prosteradla se mi zda prace na moc dlouho. Ja tyto prosteradla uz nekolik let roluji do rulicek ... halabala prelozim napul, pak tretiny nebo znovu napul, cilem je jen ziskat siri police ve skrini (cca 40 cm), pak to z jedne strany zaroluju. Behem rolovani prizpusobim nadrhnutou cast v gumicce sirce valecku, abych z neho nemela kuzel, ale valecek. Do skrine davam jako lahve od vina na sebe, takze na kazde prosteradlo vidim a na celkem maly prostor se mi jich uhledne vejde dost. Frote valecky jsou tak 20 cm siroke, bavlnene do 15 cm (na dvoupostel).
petule13

Příspěvekod vicki » 0, 18. září, 2008, 1:18 pm

Ty jo, to je vyčůraný :) Hned to jdu zkusit, vypadá to, že by mě to mohlo i bavit.
vicki

Příspěvekod patzrn » 0, 18. září, 2008, 8:57 pm

petule13 píše:Vim, ze na YouTube jsou nejake navody, ale skladani a rovnani neposlusneho frote prosteradla se mi zda prace na moc dlouho. Ja tyto prosteradla uz nekolik let roluji do rulicek ... halabala prelozim napul, pak tretiny nebo znovu napul, cilem je jen ziskat siri police ve skrini (cca 40 cm), pak to z jedne strany zaroluju. Behem rolovani prizpusobim nadrhnutou cast v gumicce sirce valecku, abych z neho nemela kuzel, ale valecek. Do skrine davam jako lahve od vina na sebe, takze na kazde prosteradlo vidim a na celkem maly prostor se mi jich uhledne vejde dost. Frote valecky jsou tak 20 cm siroke, bavlnene do 15 cm (na dvoupostel).

Petule, mala by si to nahrat a hodit na jutúb, pretoze to akosi neviem pochopit...
patzrn

Příspěvekod Renata » 0, 24. září, 2008, 7:44 pm

viděla jsem to už na meilech a tak jsem se nemohla dočkat až to vyskouším a bylo to uplně super :o Bylo to složené za chviličku a celkem uhledně, ještě na tom zapracuju, ale myslím, že mi to učetří hodně času a hlavně nervů :lol:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Renata

Příspěvekod Pitrs » 0, 8. říjen, 2008, 9:22 pm

já to hned šla zkusit- no je to supr..... jednoduché jak facka.... no prostě parádní - díky za tip :D ;)
Pitrs

Příspěvekod Fikova_aja » 0, 13. říjen, 2008, 2:17 pm

Ty jo, tak to jsem se mela natocit, takhle to delam uz leta ;)) a jinak me to ani nenapadlo. No ale urcite by mi to nesluselo, jako tomu chlapovi. Mozna bych mohla manzelovi vysvetlit, ze v USA skladaji prosteradla muzsky.
Aja
Fikova_aja

Příspěvekod grafi » 0, 3. prosinec, 2008, 10:08 am

petule13 píše:Vim, ze na YouTube jsou nejake navody, ale skladani a rovnani neposlusneho frote prosteradla se mi zda prace na moc dlouho. Ja tyto prosteradla uz nekolik let roluji do rulicek ... halabala prelozim napul, pak tretiny nebo znovu napul, cilem je jen ziskat siri police ve skrini (cca 40 cm), pak to z jedne strany zaroluju. Behem rolovani prizpusobim nadrhnutou cast v gumicce sirce valecku, abych z neho nemela kuzel, ale valecek. Do skrine davam jako lahve od vina na sebe, takze na kazde prosteradlo vidim a na celkem maly prostor se mi jich uhledne vejde dost. Frote valecky jsou tak 20 cm siroke, bavlnene do 15 cm (na dvoupostel).

Vyzkoušela jsem a je to super!!! Všechna nandám do jedné police a hlavně na všechna vidím. Jak jednoduché, ale jak účinné :D Díky za nápad
Obrázek
Obrázek
grafi

Další

Zpět na Tipy pro koupelnu a prádelnu