Sušička prádla

Místo pro klasický problém, jak se co vypere, ale i pro nápady na relaxaci, doporučení kosmetiky a podobně :)

Re: Sušička prádla

Příspěvekod jane » 0, 2. listopad, 2013, 10:31 am

V obchode prodavacka rikala , ze to hodne lidi hodi jen tak na sebe, tak nevim :swoon: .Jeste je moznost, nechat pracku v kupelne tak jak je a susku premistit do horniho patra na chodbu, tam jsou detske pokoje a loznice, tak bych to mela blizko do skrini, musim nad tim jeste popremyslet :blink:
jane

Příspěvekod jane » 0, 3. listopad, 2013, 9:41 pm

Itali, dik a jak to vypada v koupene, neni to jak vysoke monstrum? :shock:
jane

Příspěvekod jane » 0, 10. listopad, 2013, 9:24 pm

Holky, tak jsme to s DH hodili na sebe, jak to bude vypadat a dobre to sedelo, tak jsme to tak zatim nechali :s6831: ,
jane

Příspěvekod ajinav82 » 0, 26. květen, 2014, 9:28 am

Ahoj, trochu oživím diskusi. Odešla nám pračka a asi teda nebude dobré kupuvat pračku se sušičkou 2 v 1. Je teda pravda, že by mi stačilo sušit povlečení a dětské bundy.
Kdyby jsme tedy kupúovali pračku a sušičku, jaké byste doporučili. Jsou sety cenově výhodnější? Nebo jakou pračku a jakou sušičku byste doporučily?
url=http://lilypie.com]ObrázekObrázek[/url]
ajinav82

Příspěvekod sushi » 0, 26. květen, 2014, 12:41 pm

Určitě nekupovat pračku :s6831: , sušičku 2 v 1, vypereš várku prádla, pak musíš půlku odebrat a sušit na dvakrát, já cca před 4 lety pořídila pračku a sušičku zvlášť (aeg lavamat) a super jsem spokojená, ručníky už neavivážuju protože to snižuje savost, ale suším v sušičce (i v létě) protože pro tu nadýchanost a měkkost to stojí za to. Kdo, je ale omezený prostorem (malá koupelna) asi musí pořídit 2 v 1, poslouží to, ale žádná výhra to není :| :roll: :roll: :roll: , to mám ze zkušenosti mé maminky. Toť moje zkušenost , přeji hezký :d_sunny: :d_sunny: :d_sunny: den.

Jo a ještě jedna připomínka určitě nekupovat sušičku odvětrávací, to budete doma jak v páře, kondenzační je dobrá to se jen vylije nádoba z vodou, která zkondenzuje. Teď už jsou, ale i nové technologie a kdybych si měla vybrat, tak vyberu sušičku s tepelným čerpadlem, ta je prý momentálně nejlepší co se týká spotřeby el. energie. :s9662: :s9662: :s9662:
Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život útíká. Prokrastinace je svinstvo
sushi

Příspěvekod Janička » 0, 27. květen, 2014, 10:52 am

My máme mnoho let dvě Božky (Bosch :lol: ) - pračku a sušičku, obě na 7 kg, stojí pěkně na sobě, bez řečí a poruch makají denně. Doporučuji. Do kombinované pračky/sušičky bych nešla. Ale v malém bytě je asi člověk rád, že nědko 2 v 1 vymyslel.
Janička

Příspěvekod kalimerko » 0, 30. září, 2015, 11:07 am

Ahoj, do čeho dáváte usušené prádlo? Já jsem ho zatím dávala do plastového kbelíku, ale nedávno jsem se dívala na tyhle proutěné koše a přemýšlím, že bych si nějaký pořídila. Nemáte náhodou některý z nich? ;)
kalimerko

Příspěvekod Tilda » 0, 30. září, 2015, 11:35 am

:lol: :lol: :lol: Kalimerko, usušené prádlo je nejlepší rovnou poskládat a dát do skříně, jak by jsi jitě věděla kdyby jsi toto forum navštěvovala častěji :bye2: .
Tilda

Předchozí

Zpět na Tipy pro koupelnu a prádelnu