Ruční vysavač

Podělte se o nápady, jak si v kuchyni ulehčit život. Jaké roboty a kuchyňské pomůcky jsou dobré, jaké naopak k ničemu.
Jak si poradit s problémy při vaření. Jak nejlépe vybavit nebo zařídit novou kuchyni.

Ruční vysavač

Příspěvekod medakulicka » 0, 15. září, 2008, 8:30 pm

Nejen v kuchyni se mi velmi osvědčil malý ruční vysavač. Při malých dětech je to pomocník k nezaplacení. Naše tříletá cácorka drobí kudy chodí, takhle nemusím pořád vytahovat velký vysavač, drobečky jsou hned pryč. Jeden model už dosloužil, teď mám nový i s funkcí vysávání tekutin, to jsem ale zatím nezkoušela. Takže vřele doporučuju.
ObrázekObrázekObrázek
medakulicka

Re: Ruční vysavač

Příspěvekod Nomanka » 0, 16. září, 2008, 8:51 am

Medakulicko, jakou znacku vysavace mate? My mame Hoover a zjistila jsem, ze je sice super, ale ze by se mi osvedcil vic nějaký s větším vysávacím otvorem.
Nomanka

Příspěvekod medakulicka » 0, 16. září, 2008, 1:34 pm

Mám eta. jsou k tomu 2 nástavce, jeden na norm. vysávání a druhý na mokré s malou stěrkou. Ale extra velký ten otvor taky není.
ObrázekObrázekObrázek
medakulicka

Příspěvekod JanaD » 0, 17. září, 2008, 12:53 pm

Ahojda, ruční vysavač jsme dostali asi před třemi lety od tchyně k Vánocům, dva roky nám ležel ve skříni a teď po narození syna, kterému je už 14 měsíců je výborným pomocníkem :) můžu jen doporučit
JanaD

Příspěvekod Danan » 0, 17. září, 2008, 8:08 pm

Ruční vysavač využívám každý den a je to skvělý pomocník :lol: :lol:
Danan

Příspěvekod Sebasty » 0, 18. září, 2008, 7:58 pm

Pro maminky na MD je opravdu k nezaplacení, protože ty vlasy, co nám padají.... :roll: jsou hned uklizené.
Já mám Electrolux Spirit 3000: Obrázek
Obrázek[/url]Obrázek
Sebasty

Příspěvekod patzrn » 0, 18. září, 2008, 8:54 pm

mamky a ako je to s vykonom? Osvedcil by sa mi aj v aute? Saje dobre? Vdaka za odpovede.
patzrn

Příspěvekod Dajana » 0, 4. leden, 2009, 10:06 pm

trošku mě tady na tom webu mrzí, že hodně otázek zůstává bez odezvy :-(

též mám po ruce malý vysavaček bez kabelu (bosch) a fakt ho užiju :-) ale do auta myslím svým výkonem nestačí, taky jsem si to říkala když jsme ho kupovali, že to bude super ho vzít povysávat v autě ten svinčík, ale pochybuju o tom. Tedy sedačky by určitě zvládl, ale podlahy bych myslím dočista nevzala. Na auto je nejlepší nějaký starý vysavač co už skoro dosloužil nebo špatně saje a byl vyřazen ;-)
Dajana

Příspěvekod grafi » 0, 4. leden, 2009, 10:52 pm

Nechala jsem se navnadit příspěvky tady na fóru a napsala Ježíškovi. A ejhle, přinesl mi ho. Je to super, s 21 měs. prckem je kuchyň plná drobků během chvilky a nemusím vytahovat hned velký vysavač. Jsem nadšená - mám zn. Hoover, jen ještě musím vymyslet, kam ho přidělat, aby byl pro mě po ruce a pro mrňouska mimo dosah :-)
Obrázek
Obrázek
grafi

Příspěvekod betelgeuzz » 0, 25. září, 2012, 3:06 pm

Právě uvažuji o koupi ručního vysavače, můžete doporučit značky, se kterými jste spokojené? Zdejší příspěvky jsou už trochu staré, nejspíš už budou novější modely. díky
betelgeuzz

Další

Zpět na Tipy do kuchyně