Tipy na dobrý čistič trouby - prosba o radu

Podělte se o nápady, jak si v kuchyni ulehčit život. Jaké roboty a kuchyňské pomůcky jsou dobré, jaké naopak k ničemu.
Jak si poradit s problémy při vaření. Jak nejlépe vybavit nebo zařídit novou kuchyni.

Re: Tipy na dobrý čistič trouby - prosba o radu

Příspěvekod Martina » 0, 11. březen, 2011, 1:08 pm

myslím, že to bylo v denních tipech, že je na sklo od trouby dobrý čistič na sklokeramickou desku. Zkusila jsem použít "pouze" denní čistič, ale nebylo to úplně ok, tak jsem použila "intenzivní čistič" co mám od HG na sklokeramickou desku a skleněná dvířka od trouby jsou krásně čistá, v koutcích a takové malé kapičky mi nešly ani Cifem, takže děkuji za dobrý nápad.
Chci se zeptat, ten DM čistič na trouby - mám troubu Moru, má nějaké vložky na samočištění, ale takové kapičky mi vyčistit nejdou, je ten čistič vhodný do všech trub nebo je tam nějaké omezení? Nerada bych přišla o troubu... Děkuji
Martina

Příspěvekod Angelica190 » 0, 28. duben, 2011, 12:31 pm

Já v celé domácnosti používám jen a pouze AMWAY a maximální spokojenost se vším, troubu čistím ZOOmem nebo OVER CLEANER přímo na trouby na větší špínu, odstranila jsem tím i žluté fleky zevnitř mikrovlnky když můj drahý zapomněl že si dělá sýrový popcorn ;)
Angelica190

Příspěvekod Ofélie » 0, 28. duben, 2011, 7:11 pm

Koukám, že jsem asi sto let za opicema :) My teda teď máme první byt s troubou, ale ani od mámy si neapmatuju, je by se to jejím čištěním nějak přehánělo a když už, tak se všechno drhlo maximálně Cifem. Já jsem teď díky vám objevila a zakoupila ten "cif" z DM protože je 3x tak velká flaška za 3x menší peníze :lol: a jsem s ním fakt spokojená, takže se chystám i na ten čistič na trouby. Chci se ale zeptat, kde kupujete ty prostředky AMWAY? To jsem nikde neviděla a když jsem to hleda ve zboží, tak mi to hodilo jen pár odkazů na Aukro :dontknow:
Obrázek
Ofélie

Příspěvekod treperenda » 0, 28. duben, 2011, 9:18 pm

[quote="Ofélie"]Koukám, že jsem asi sto let za opicema :) My teda teď máme první byt s troubou, ale ani od mámy si neapmatuju, je by se to jejím čištěním nějak přehánělo a když už, tak se všechno drhlo maximálně Cifem. J

No to je pravda. Naši dvacetiletou Moru jsme čistili asi tak jednou za pět let, ale vypadala pořád docela dobře. Teď mám ultramoderní troubu, čtyři roky starou , šudlám ji docela často a hnusná je velice.
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Příspěvekod Ofélie » 0, 28. duben, 2011, 9:58 pm

Aha, tak už jsem to AMWAY našla... mch, něco jako Herbalife... tak to nemusím toto :roll:
Obrázek
Ofélie

Příspěvekod HanaK » 0, 2. květen, 2011, 8:11 am

Souhlas, že způsob prodeje systémem letadlo je takový nějaký ... :roll:
Ale fakt jsou to fungující přípravky (nejsem dealer, ale LOC a ZOOM mám v zásobě pořád, jsou drahé, ale účinné spotřebuješ kapku, takže vydrží fakt dlouho :good: )
HanaK

Příspěvekod sosyy » 0, 7. listopad, 2013, 10:25 am

Nejlepší čistič na troubu je z Lidlu. Takový sprej, nechá se působít a pak se opláchne, nespomenu si na názov.
sosyy

Předchozí

Zpět na Tipy do kuchyně