Dlaždičky za sporákem

Podělte se o nápady, jak si v kuchyni ulehčit život. Jaké roboty a kuchyňské pomůcky jsou dobré, jaké naopak k ničemu.
Jak si poradit s problémy při vaření. Jak nejlépe vybavit nebo zařídit novou kuchyni.

Dlaždičky za sporákem

Příspěvekod lenka-vareckova » 0, 7. listopad, 2011, 10:06 am

Zdravím všechny,
minulý týden jsem se trápila se špinavými dlaždičkami za sporákem pocákanými od omastku. Byla jsem nemocná a manželovi otírání dlaždiček za sporákám připadá naprosto nedůležité. Takže tam za tu chvilku byly pěkně zaschlé malé žluté kapičky. Můj kuchyňský čistič na to byl slabý. :beg: V zoufalství jsem na to vzala škrabku na sklokeramickou desku. A světe div se, za pět minut byly kapičky pryč. :s9662: Bála jsem se, že si je poškrábu, tak jsem k tomu ještě použila svůj krémový čistič, který sám o sobě moc nepomohl.
Asi nepíšu nic co už by některá z vás nezkusila, ale mě to přiso jako úžasný zázrak :cool:
lenka-vareckova

Re: Dlaždičky za sporákem

Příspěvekod diblice » 0, 7. listopad, 2011, 7:18 pm

tak tento problém jsem vyřešila, místo dlaždiček mám lino a na tom není vidět skoro nic, no a jin ak vím, jaký to je , pustit chlapa ke sporáku, mně tam teď chodí děti a je to to samý.
diblice

Příspěvekod miciqx » 0, 8. listopad, 2011, 5:59 pm

no, můj manža je smažič (smaží fakt líp než já, takže v kuchyni mu smažení ráda přenechávám) ale i když používá takovou tu protiprskací poklici, uklízet to poněm, to je dycinky na rozebrání celýho sporáku (mám plynovej). dlažky za sporákem pokud nejdou setřít, beru cif, ten to zvládne (a dlažky poškrabaný fakt nejsou)
na tragickej život sem já pes!
miciqx

Příspěvekod sněženka » 0, 9. květen, 2012, 12:49 pm

Ani mi nemluvte, dokáže mě to pořádně vytočit, já umyju sporák i vše kolem něj a pak si jde manžel uvařit něco k jídlu. V tu chvíli je to stejné jak to bylo před úklidem. Zaprasí vše v okolí 100 metrů, je to hrůza. A je jedno co vaří, vždy nadělá nepořádek.
Znáte koberec puzzle? Řadí se mezi levné koberce? Nebo je drahší?
sněženka

Příspěvekod buldozer » 0, 9. květen, 2012, 12:53 pm

Holky a co teprve okno nad sporákem :laughingneqw: to nemám daleko k tomu stát se černou vdovou 8-)
buldozer

Zpět na Tipy do kuchyně