Tlakový hrnec

Podělte se o nápady, jak si v kuchyni ulehčit život. Jaké roboty a kuchyňské pomůcky jsou dobré, jaké naopak k ničemu.
Jak si poradit s problémy při vaření. Jak nejlépe vybavit nebo zařídit novou kuchyni.

Tlakový hrnec

Příspěvekod teresmet » 0, 25. říjen, 2018, 2:44 pm

Dobrý den, vybírám do kuchyně nový tlakový hrnce, protože ten starý se nám rozbil.. Neměli jsme ho ani tak dlouho ale už to nepřežil. Hledám nějakou schopnou náhradu, která bude podobná. Hledala jsem po internetu a strop máme 1500 korun. Nejvíc mě asi zaujal tento hrnec. Co si o něm myslíte? Tenhle splňuje všechny moje požadavky.. Velikost, cena, pojistka.. Jen mě zajímá jestli je to dobrá volba nebo se dá sehnat něco jiného v této cenové kategorii. Děkuji za odpovědi.
Naposledy upravil teresmet dne 0, 30. listopad, 2018, 6:28 pm, celkově upraveno 1
teresmet

Re: Tlakový hrnec

Příspěvekod Zizi » 0, 25. říjen, 2018, 4:45 pm

Teresmet, zkus si přečíst hodnocení zákazníků, co si ten tlakáč koupili. :idea: :idea: :idea:
To jediné, co máme, je TEĎ
Zizi

Příspěvekod teresmet » 0, 26. říjen, 2018, 11:34 am

To je samozřejmě taky možnost.. ale ráda bych to slyšela od někoho kdo s tím má třeba nějaké zkušenosti.. a ty recenze jsou taky často uměle vytvořené.
Naposledy upravil teresmet dne 0, 30. listopad, 2018, 6:28 pm, celkově upraveno 1
teresmet

Příspěvekod teresmet » 0, 30. listopad, 2018, 6:27 pm

Tak nakonec jsem ho koupila a jsem spokojená.. škoda, že se nikdo neozval.
„Šťasten být neumíš, protože po tom, co nemáš, se ženeš, a co máš, na to zapomínáš.“ - William Shakespeare, Redaktorka magazínů Tajemství zdraví a iFarmacie
teresmet

Zpět na Tipy do kuchyně