Voňavé boty

Voňavé boty

Příspěvekod Martina » 0, 4. březen, 2010, 3:35 pm

Potřebovala bych poradit, aby nám opět voněly boty :) Podařilo se nám úplně promáčet boty a nebylo vyhnutí, museli jsme v nich být asi 2 hodiny. A tím pádem zrovna nevoní. Nějaké ty spreje nepoužívám, protože z toho kýchám, vyvětrání také nepomohlo,... neznáte někdo nějakou fintu třeba přírodní produkt? Děkuji
Martina

Re: Voňavé boty

Příspěvekod medakulicka » 0, 4. březen, 2010, 10:41 pm

Slyšela sem, že se má do bot dát kypřící prášek, tak asi přes noc a pak vysypat a že to pohltí zápach a stejně tak namletá káva. Ale osobn jsem to nezkoušela
ObrázekObrázekObrázek
medakulicka

Příspěvekod Jana76 » 0, 5. březen, 2010, 9:47 am

tak u nás zabírají lapače pachů do lednice - vždy, když je v drogerii akce, jich koupím do zásoby a pak dle potřeby strkám do bot - tedy hlavně do manželových sportovních, to je vždycky závan :cry:
Jana76

Příspěvekod Aliba » 0, 5. březen, 2010, 1:02 pm

Odstranění zápachu z bot
Na hadřík nasypat trochu jedlé sody, přidat pár kapek eukalyptového oleje a vstrčit přes noc do bot.
Je to z pořadu Máte doma uklizeno?
Aliba

Příspěvekod Martina » 0, 7. květen, 2010, 9:10 am

Děkuji moc za odpovědi, lapače pachů do lednice jsem koupila a výsledek je výborný. :s9914: :s9662:
Martina

Příspěvekod MartinaNov » 0, 20. červen, 2011, 2:31 pm

Martina píše:Potřebovala bych poradit, aby nám opět voněly boty :) Podařilo se nám úplně promáčet boty a nebylo vyhnutí, museli jsme v nich být asi 2 hodiny. A tím pádem zrovna nevoní. Nějaké ty spreje nepoužívám, protože z toho kýchám, vyvětrání také nepomohlo,... neznáte někdo nějakou fintu třeba přírodní produkt? Děkuji

mi se osvědčil spray do bot z Dedry, opravdu je jediný, který je z bot cítit i po hodně dlouhé době (týdny!). Sice je to taková květinovější vůně, možná by se některý chlap ošíval, ale můj to přežije - teda okolí je určitě radši, že cítí květiny, než originál :laughingneqw:
MartinaNov

Zpět na Tipy pro domácnost