Co není škoda vyhodit

Inspirujte nás věcmi, které jste vyhodily.
Napište nám, o kolik kil je vaše domácnost lehčí.

Re: Co není škoda vyhodit

Příspěvekod mint » 0, 22. leden, 2013, 1:43 pm

taky jsem zelená závistí z plochých radiátorů :laughingneqw: jelikož mááme žebrové a ještě oprýskané a hnusné - předchozí majitelka teda rozhodně FlyLady nebyla, páč to byla všude stoletá zažraná špína... akorát teda okna, ty čistila asi šmirglpapírem jak jsou poškrábaný ve tvaru spirály :beg:
"Je lepší zapálit svíčku, než proklínat temnotu." Konfucius
"Skoč, křídla roztáhneš cestou." Ray Bradbury

ObrázekObrázekObrázekObrázek
mint

Příspěvekod katerffina » 0, 22. leden, 2013, 7:57 pm

trep
Já když mi zůstane lichá ponožka, tak ji natáhnu na tyčku a vytírám s ní prach mezi radiátory a pak ji rovnou vyhodím.

no a z tohohle mám zase strašnou fobii já, nechápu, jak je možné, že i když teď pravidelně peru a ponožky skládám a uklízím, stále mi vznikají liché a nejen u puberťáckých ponožek. Vůbec tomu nerozumím, kam mizí, když prádelní koš mám prázdný. Copak si někdo vezme jen jednu fusekli?? A právě se bojím ty liché vyhodit, protože ty do páru tady musí někde být a jednoho dne je určitě najdu. A budu mít další liché :twisted: A nebudu si pamatovat, které jsem vyhodila :shock: Tak je tu zase budu sušit, vytahovat po každém praní....Pamatuju na jeden díl výměny manželek, jak ta přistěhovaná paní vyfasovala asi metrový pytel nespárovaných ponožek, aby si něco užila. Trep, kdy se rozhodneš, že ponožka je lichá?
katerffina

Příspěvekod JanaD » 0, 22. leden, 2013, 8:02 pm

katerffino, Ty neznáš lichožrouty?? :P
JanaD

Příspěvekod evulka2 » 0, 22. leden, 2013, 8:02 pm

Katerffina: ten díl jsem taky viděla a tehdy jsem nechápala, jak to někdo může nechat dojít tak daleko. Jen představa, co museli mít nakoupených ponožek, aby vlastně měli v čem chodit.
My se všichni svlékáme v koupelně a tak ponožky letí hned do koše. Když je dávám do pračky, sleduji, mám-li sudý počet. Když je věším, tak rovnou páry vedle sebe a pak jen složím a uklidím.
Takže já neporadím, kdy je správný čas udělat z liché siroty prachovku :lol:
evulka2

Příspěvekod rafej » 0, 23. leden, 2013, 5:39 am

evulka2 píše:Takže já neporadím, kdy je správný čas udělat z liché siroty prachovku :lol:
Když jí odejdou gumičky, takže při chůzi skončíš s půlkou nohy venku! :lol: Skutečný zážitek! :mrgreen:
rafej

Příspěvekod Cilka » 0, 24. leden, 2013, 7:58 am

Holky, jednu dobu nam ponožky zrala pračka. Byla to potvora neskromna a mela nasyslino nejen ve filtrů, ale i u odpadove hadice a i v prostoru za bubnem. To bylo tenkrát slávy, kdyz jsme je vsechny pobehlice našli. Bohuzel některým z nas za tu dobu vyrostly nožičky. :mocking:
Cilka

Příspěvekod treperenda » 0, 24. leden, 2013, 2:10 pm

Já mám ušitý pytlík, velmi dekorativní a ten mi visí v ložnici pelesti postele - většinou skládám ponožky při uspávání dítěte. ponožky, které zůstanou samy, strčím do toho pytle. Když se i pak zdá, že některé jsou na tomto přechodném pobytu už moc dlouho, dám je do igeliťáku, napíšu datum a za měsíc jsou z nich prachovky :mrgreen: No a pak máš krásně čistý radiátory, poláme se ti pračka, tak ji musíš umýt a všechno vydrhnout, protože přijde opravář, tak odsuneš i pračku a najděš všechny kamarádky těch ponožek , co jsi předevčírem vyhodila :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ale jinak naleziště ponožek je u nás - za dětskými postelemi, pod skříněmi, u muže v košíku s čistýma ponožkama :beg: :beg: _ to opravdu nechápu ty duševní pochody, až sleze sníh, najdu určitě nějakou na dvoře u sušáku, .....
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Příspěvekod katerffina » 0, 25. leden, 2013, 1:53 pm

Trep, díky za tipy i za sdílenou zkušenost s těmi vyhozenými. Taky se mi to stalo. :lol:
katerffina

Předchozí

Zpět na Vaše zkušenosti