Nebudeme se červenat :)

Re: Nebudeme se červenat :)

Příspěvekod treperenda » 0, 12. červenec, 2011, 12:22 am

No jo, chuděrko :lol: Velká prsa a malý obvod! Nenechávají se náhodou kvůli tomuhle ženský řezat a cpát silikonama? Tragický jsou velký košíčky i obvod, zkrátka velikost almara :beg: Já jsem mívala docela hezký C, ale dětma jsem došla do D až E a výběr taky nic moc, pokud nechci modely pro kategorii 60 +
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Příspěvekod Mishaczek » 0, 12. červenec, 2011, 8:43 am

Holky já před dvojčaty měla 54kg a 75B, teď po Danovi mám 53kg a 70B :blush2: Po Danovi jsem si až do teď (skoro rok) nic nekoupila, že určitě ještě přiberu, jenže já po porodu zhodila víc jak 17kg během měsíce a půl a od té doby mám co dělat abych udržela těch 53kg a nešlo to níž... No a prsa šly teď po kojení do menšího čísla taky... Včera jsem se plácla přes kapsu a objednala si podprsenky i kalhotky, jen doufám že mi to bude, páč podle svých rozměrů jsem netabulková :blush2: Ale mám chodit na rehabky a můj "vozový" park je v docela úděsném stavu...
Mishaczek

Příspěvekod Aliba » 0, 12. červenec, 2011, 9:10 am

Holky jsem při kojení měla košíčky DD a E, jiné mně prostě neseděly, naštěstí mně to až tak nezůstalo jsem na C, jen obvod se mně zmenšil dost.
Jsem měla přesně, jak psala treperenda rozměr almara - výběr uaá
Jako co koukám, tak nejvíc vidím velikost 75B a nebo menší.
Jo a to jsem si furt říkala, že jijak velká prsa nemám, jasně jsem koulička, tak to tak není vidět, jako kdybych byla štíhlá.
Ovšem v dobré podrsence je to hned vidět víc a já občas koukám, kde se tam ty prsa vzaly.
Aliba

Příspěvekod rafej » 0, 12. červenec, 2011, 4:48 pm

No jo, no. Jenže já ještě nemám žádného prcka a děsím se, že po kojení budu mít prsa 2x takový. Mamka, babička i prabábi dopadly přesně stejně a to začínaly na menších číslech než já. Já mám už teď košíček F.
Holt každej chce to, co nemá. :twisted:
rafej

Příspěvekod Kriska » 0, 13. leden, 2017, 11:48 am

Tak jste mě nakoply zbavit se oblíbených, ale úděsných a vytahaných kalhotek a taky těch neoblíbených, prakticky úplně nových, co nesedí (zásadně mám problém, že se mi často během dne kalhotky vytahají a pak zařezávají "na tangáče" a je to dost nepříjemné, tak těm se vyhýbám a nenosím, dokud jsou vyprané jiné). A dneska se zastavím u vietnamce (zatím sem prostě nenarazila na lepší, i když taky se střih musí ozkoušet), má příjemný bavlněný, ze kterých se tangáče nedělaj ani po celým dnu a stoji tak 35kč... nechápu, že vietnamský kalhotky za 35kč tak pěkně drží a z obchodu za 200-300 kus se prostě nedají nosit...
taky sem přes troje spálený kaufy sportovního prádla konečně našla fukční kalhotky, co v nich jde sportovat bez tango efektu viz výše:D ale ty sportovní stojí i 400, takže úplně brečím, když si člověk našetří 500 na super drahý sportovní kalhotky a po prvním použití to vyhodí, protože co s tím, že jo:(

Nakonec, aby mi bylo líto vyhodit kalhotky, který stejně nechci nosit, nebo když si schovávám krásný krajkový, který sem na sobě stejně nikdy neměla, protože sem přibrala a jen čekají, až zhubnu asi 8 let:D Dík! některý v košíčku mám ještě ze střední :cool:
Kriska

Předchozí

Zpět na Tipy na velké vyhazování