velké vyhazování v šatníku

Vezměte si svou domácnost zpět!
Každý týden tip na místo, které bychom mohly od nepořádku osvobodit ;-)

velké vyhazování v šatníku

Příspěvekod kahop » 0, 16. září, 2010, 2:43 pm

Zdravím holky

a prosím o radu a náměty - jak provádíte třídění svého oblečení :beg: Nejdřív, když jsem začala šatník třídit, tak mi připadalo, že jsem toho zlikvidovala dost. Jenže teď jak tak koukám, tak mi připadá, že to nestačí. Protože bydlím v domku, potřebuji jiné oblečení na doma, jiné do práce, něco, když jdu ven s dětma, další na sport a tak nevím, jak to roztřídit. Samozřejmě, že mám v šatníku věci, které už vůbec nenosím, ale zatím jsem se neodhodlala je vyhodit. :dash1: Já vím, že tady je každá rada drahá, když si neumím poradit sama se sebou. :roll: Stejně jsem se odhodlala poprosit o radu :mocking:

Díky a hezký den Blanka :d_sunny:
kahop

Re: velké vyhazování v šatníku

Příspěvekod RomanaK » 0, 16. září, 2010, 9:00 pm

Ahojky,
já prostě vše vyzkouším a v čem se necítím okamžitě dobře , tak to letí a pak samozřejmě malé nebo naopak obří věci a nebo věc, kterou jsem neměla rok na sobě :-)))
ObrázekObrázek
Obrázek
RomanaK

Příspěvekod pepibubu » 0, 12. červenec, 2011, 10:53 am

Ahojky, já začala nemilosrdně třídit dětský oblečení, nechávám si jen srdcovky, a těch je pár (z každé velikosti tak pět kousků, víc ne.) Jinak to jde do velkých, 120l pytlů a na fond ohrožených dětí, resp. jejich odnož Klokánek. Naše oblečení, které se ve skříni záhadně srazilo :dontknow: :beg: půjde do sběrných kontejnerů u Globusu.
pepibubu

Příspěvekod Mishaczek » 0, 12. červenec, 2011, 2:28 pm

co nenosíme delší dobu a po dětech jde do Potexových kontejnerů, oni to posílají dál. Hader mám doma mraky akorát se to všude válí a nic z toho....
Mishaczek

Příspěvekod rafej » 0, 12. červenec, 2011, 4:41 pm

Cha, cha. Jsem měla schovaný 15 let 2 sukně. Prostě jsem nemohla přenést přes srdce, že bych je vyhodila, i když jsem nevěřila, že se mi do nich zhubnout podaří. A předloni jsem najednou začala hubnout, ani nevím jak a od prosince se zas do nich vejdu! :s9662:
Teď jsem zas pro změnu vytřídila asi 2 bedny věcí, které na mě visí, jak pytel. Až přijedu na podzim domů, tak to budu muset postupně zlikvidovat.
rafej

Příspěvekod HanaK » 0, 14. červenec, 2011, 8:46 am

Mně se osvědčil systém za novou věc jednu starou vyhodit.
... koupila jsem si dejme tomu novou noční košili. Mám dost nočních košil? Ano! Pak tu nehorší, co je potrhaná, nelíbí se, nepadne mně, vyhodím. (pokud usoudím, že jich potřebuju vlastnit víc, pak nevyhazuju)
HanaK

Příspěvekod Mishaczek » 0, 14. červenec, 2011, 9:48 am

Refej já se tak teď zbavovala oblečení ze střední. Vlezu se do něj bez problémů, ale už to na něm bylo znát :mocking: Teď se ještě musím vypořádat s pár kouskama co nemám odvahu vyhodit... :cray:
Mishaczek

Příspěvekod RomanaK » 0, 14. červenec, 2011, 11:24 am

No tak já teď zjistila, že oblečení přikupuji , protože jsem staré vytřídila na chalupu a najednou juknu do skříně a nemám co nosit :lol: . Takže sem tam, z výprodeje tchiba něco pořizuji. Ale řeším teď mimi oblečení. Na prodej na MMB nejde, dát se mi ho úplně do charity také nechce, protože přeci jen i za ten minimální peníz, co bych za něj dostala můžu zase koupit něco pro staršího. No a samozřejmě srdcovky si nechávám a putují do vacupytle.....na 3 dítko ;) . Ještě se z toho pokusím udělat balíček. Třebas komplet oblečko 50-68 za 500,- a nechám tomu týden, a pak jde vše jedním šmahem......
ObrázekObrázek
Obrázek
RomanaK

Příspěvekod grafi » 0, 15. červenec, 2011, 2:16 pm

Já takhle zkoušela oblečky na MMB, ale musela jsem postupně s cenou tak nízko, že už se mi s tím ani nevyplatilo běhat na poštu. Všechno jsem zabalila do krabice a odvezla do charity. Teď mám kolegyni se synkem o rok mladším, takže dávám dál a dostávám za to oblečení po jejím starším synovi pro mého staršího.
Obrázek
Obrázek
grafi

Příspěvekod RomanaK » 0, 16. červenec, 2011, 10:24 am

Grafi : Tak to je super, že to můžete takhle měnit,.....Já můžu akorát nabízet, jsem v okruhu našich přátel první kdo měl děti. Takže výměna se bohužel nekoná, ale bodlo by to ;)
ObrázekObrázek
Obrázek
RomanaK

Další

Zpět na Velké vyhazování