inspirace k vyhazování

Vezměte si svou domácnost zpět!
Každý týden tip na místo, které bychom mohly od nepořádku osvobodit ;-)

inspirace k vyhazování

Příspěvekod Domášek » 0, 25. září, 2011, 10:19 am

Ahoj, jsem tu nová, ale ráda bych přispěla alespoň troškou do mlýna. :-)
Mám nápad, jak se donutit ještě k lepšímu a efektivnějšímu vyhazování. A to tak, že i když vyhodíte něco, co máte rády, ale dělá to jen bordel, tak z toho budete mít ještě dobrý pocit na duši. :-)
Přečtěte si tento článek od o.s. Kočičí naděje : http://www.kocicinadeje.cz/clanky/pribe ... em---.html

Samozřejmě pokud se Vám to nechce posílat poštou, proč nevzít všechny ty zbytečnosti a neodnést je do nejbližšího útulku? Zvířátkům se hodí opravdu všechno a uděláte spoustu radosti. Tak šup, vyhazujeme :-D
Domášek

Re: inspirace k vyhazování

Příspěvekod sněženka » 0, 9. květen, 2012, 12:56 pm

No příjde na to, já jsem likvidovala oblečení po dceři, ze kterého už vyrostla a hračky se kterýma si už nehraje a bylo mi to líto vyhodit, tak jsem to odvezla do dětského domova a tam mě s tím vyhodili, že prý dary přijímat nemohou, to samé mi řekli v nemocnici. Takže asi tak no, nakonec si to kamarádky co mají menší děti než já rozebrali.
sněženka

Příspěvekod buldozer » 0, 9. květen, 2012, 1:02 pm

Nás zase z DD vypakovali s tím, že mají od sponzorů nové oblečení a hračky, nošené a hrané neberou :dontknow:
buldozer

Příspěvekod kopretina113 » 0, 9. květen, 2012, 2:11 pm

Stejně je to mazec, místo aby byli rádi, alespoň třeba za ty hračky, tak si ještě vybírají. Nemám ráda takový přístup. To už asi bude lepší to odnést do armády sásy, tam berou vše. A ještě poděkují.
Nejen obaly a kartonové krabice se hodí mít doma.
kopretina113

Příspěvekod konvalinka111 » 0, 15. květen, 2012, 10:47 am

Jj je to mazec, člověk chce pomoct a udělat dobrou věc a oni ho vyhodí. Je to psycho.
konvalinka111

Příspěvekod Milik » 0, 15. květen, 2012, 5:30 pm

Jakmile jsem uviděla tento odkaz, tak jsem jim tam napsala mejla a o různé dekorace atd. mají zájem. Jsem blízko Pardubic, takže jen co to napakuju do krabic, tak to vše odvezu..hned se mi lépe uklízelo. takže tady zatím o to zájem mají! Což je naprosto úžasná věc! :good:
Milik

Příspěvekod Domášek » 0, 17. červenec, 2012, 6:04 pm

Dlouho jsem tu nebyla, omlouvám se. Toto není dětský domov, je to v podstatě útulek, je že mají zvířátka doma a starají se o ně než je umístí. Protože to je nezisková organizace, tak se snaží sehnat peníze kde se dá. Takže tady chtějí opravdu vše, staré oblečení se hodí na hadry nebo na výrobu různých dekorací a panenek k prodeji. Staré serepetičky, co máte doma na poličkách, jen se na to usazuje prach, ale je vám líto to vyhodit. To všechno se jim hodí.
Kdyby jste se ještě někdo něčeho zbavoval, tak klidně napište mě, já k nim patřím. Takže klidně na mail gibito@seznam.cz a ručim za to, že mi nic neodmítneme, za všechno jsme rádi, opravdu nemáme sponzory, kteří by nám vozili nové pelíšky a my s úšklebkem odmítali ty staré....
Domášek

Příspěvekod Milik » 0, 18. červenec, 2012, 12:22 pm

Já zatím střádám a střádám..už toho jsou asi 3 krabice..ještě mi slíbila mamka nějaké ty věci a až to bude vše nashromážděno, tak se mi tak uleví.. Jsem ráda, že věci budou k užitku... ;)
Milik

Příspěvekod Domášek » 0, 19. červenec, 2012, 12:27 pm

Milik, jste moc hodná :-). Já se takhle zbavila všeho, co mi doma dělalo bordel, ale bylo mi líto to vyhodit. A zbavuju se toho tak neustále :-D. Člověk to najednou vyhazuje z poliček s velkou chutí a dobrým pocitem, že tím i udělaá dobrou věc :-).
Domášek

Příspěvekod dendula01 » 0, 5. únor, 2013, 5:15 pm

celkem ušlechtilý nápad dávat staré věci i do útulků. Mi všechno co nepotřebujeme dáváme do charity. Tam se pro to vždy místo najde.
dendula01

Další

Zpět na Velké vyhazování