Přestavba

Vezměte si svou domácnost zpět!
Každý týden tip na místo, které bychom mohly od nepořádku osvobodit ;-)

Re: Přestavba

Příspěvekod RomanaK » 0, 20. září, 2011, 10:47 am

JJ také jsem si probrouzdala teď net a to co by se mi líbilo, abych měla tak 15000.... :beg: :beg: :beg:
ObrázekObrázek
Obrázek
RomanaK

Příspěvekod Aliba » 0, 20. září, 2011, 11:21 am

Tak jídelní soupravu mám vybranou, ale ty peníze fakt nejsou.
Já jsem magor a chci to i s mísou na polívku, omačníkem. No prostě, aby se dala použít i na slávu i normálně.
Teda moje maminka dlouho měla spešl sadu nádobí na vánoce, ale jak odcházeli normální talíře a nová sada se nekoupila, tak už se používají i běžně.
Jen soupravu příborů, naběračky,... maj na vánoce zvlášť - je to celé v kufru - originál zabalené. Tak to se vytahuje opravdu jen na vánoce. To se zas líbí mému manžovi, by si přál, aby jsme měli, taky nějakou krásnou přiborovou sadu - na zvláštní příležitosti.
Aliba

Příspěvekod HanaK » 0, 20. září, 2011, 11:44 am

tak sadu bych taky ráda, jenže aby se dalo něco dokoupit i po letech... :(
snad jedině cibulák - a ten se mně nelíbí.
HanaK

Příspěvekod karcoool » 0, 20. září, 2011, 12:33 pm

HanaK píše:ta "móda" sady po 4 ks místo tradičních šesti mně pro změnu pěkně štve :twisted: (je nás doma 5)

Stejně tak držák na kartáčky do koupelny. Taky je nás péět a taky mě móda čtyř občas pěkně vytáčí :D
karcoool

Příspěvekod diblice » 0, 20. září, 2011, 12:41 pm

Tak já dostala kompletní sadu do výbavy před 25 lety, maminka mi prozíravě nakoupila talíře po 18 kusech, ale už jich mám jen pár, hlavně hluboký se někam ztratily, taky příbory zmizely kamsi do neznáma, jen ty hrníčky jsem nějak nepoužívala, hlavně že byla extra čajová a kávová souprava, ale dneska se to těžko shání.
diblice

Příspěvekod treperenda » 0, 20. září, 2011, 12:52 pm

Romi , přesně tak, já taky ráno stojím u linky, konvice píská a já dumám, jakou že mám náladu. Taky hodne záleží podle počasí - v létě spíš světlý, na podzim a v zimě hřejivý barvy a na jaro hodně barvný - no jsem magor :lol: na Vánoce mám s andělíčkama a na Velikonoce si od kluků půjčuju jeden co mají se slpeicí, která jede na kolobce za zajíčkem :blush2:
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Příspěvekod miciqx » 0, 20. září, 2011, 1:04 pm

:) holky, já soupravy moc neřeším, mám všechno v cibuláku, používáme ho běžně (i spešl talířky na kostičky co používaj jen naše kočky), ale s klidným svědomím ho servíruju i třeba na vánoce.. výhoda je v tom, že se dá dokoupit i třeba jeden kus, a i za hodně let s sežene stejnej (naštěstí jsem ho ještě nepotřebovala doplňovat)
nedávno mi udělali radost, udělali "cibulákovej" hrníček s kočkou (jsem kočkomil, říká se mi míca :D)
na tragickej život sem já pes!
miciqx

Příspěvekod kacenka1217 » 0, 4. říjen, 2011, 9:31 am

:lol:
Taky jsem si pred casem rikala ''hrnkova baba''..... Jsem na ne ulitla. Kupovala jsem je tedy vetsinou po 1 kuse, jezdime i na hrncirske trhy, kde si alespon drobnost koupim :D . Posledne to byla keramicka forma na babovku :winkextra: ........
Ted jsem nakupovani omezila, ale nebojte zase to nastane :blush2: , cekam totiz na prestehovani do noveho. tak jsem jako kun pred startem :scratch_ones_head: .
kacenka1217

Příspěvekod Dagmarka01 » 0, 4. říjen, 2011, 11:22 am

S tímhle nemám problém, už za svobodna jsem si ve sklo a porcelánu vybrala bílý servis Ofelie po 3 sadách v každé je vše po 6ks a pravidelně už 15 let dokupuji co je potřeba,je bílá a jednoduchá a raději měním ubrusy a prostírání.Z té sady vše misky,cukřenka....hrníčky k nim podšálky na čaj i kávu a pak mám nějaké originál kousky,dětem krtečkové a obyčejné z Ikei.
Dagmarka01

Příspěvekod kacenka1217 » 0, 4. říjen, 2011, 1:58 pm

Dagmarka01 píše:S tímhle nemám problém, už za svobodna jsem si ve sklo a porcelánu vybrala bílý servis Ofelie po 3 sadách v každé je vše po 6ks a pravidelně už 15 let dokupuji co je potřeba,je bílá a jednoduchá a raději měním ubrusy a prostírání.Z té sady vše misky,cukřenka....hrníčky k nim podšálky na čaj i kávu a pak mám nějaké originál kousky,dětem krtečkové a obyčejné z Ikei.

:s9914: Stastna to zena.
Ja ma zalusk taky na servis Ofelie....ale bud s motivem lesnich jahod nebo hazenky :blush2: ...jsem na takovy ten babickovsky styl
kacenka1217

Předchozí

Zpět na Velké vyhazování