Přestavba

Vezměte si svou domácnost zpět!
Každý týden tip na místo, které bychom mohly od nepořádku osvobodit ;-)

Přestavba

Příspěvekod karcoool » 0, 14. září, 2011, 3:50 pm

Právě přestavujem byt(kuchyň, chodbu a obývák) a tak si myslím, že je to vhodná příležitost pro velké vyhazování. Ráda bych to vzala z gruntu. Poradíte na co se zaměřit? budu ráda, když mě v tom nenecháte a přidáte se :d_sunny: :d_sunny:
karcoool

Re: Přestavba

Příspěvekod buldozer » 0, 16. září, 2011, 1:20 pm

Ahoj! U nás teda letělo všechno nepoužívané nádobí. (malé čajové soupravy atp.) Nabídla jsem je rodině a kamarádkám a co zbylo šlo do takových těch kontejnerů pro potřebnější. Jinak máme kuchyň vcelku malou,ale to abych nehromadila prasečinky :)
buldozer

Příspěvekod Aliba » 0, 16. září, 2011, 2:53 pm

Asi to fakt chce mrknout, jestli se ta věc vůbec používá, jestli je potřeba třeba 50ks krabicěk od "Perly", to samý zavařovačky.
Věci co už ani nevíme na co jsou, nebo jsou sto let přichytané na opravu.
Aliba

Příspěvekod karcoool » 0, 19. září, 2011, 8:17 pm

buldozer píše:Ahoj! U nás teda letělo všechno nepoužívané nádobí. (malé čajové soupravy atp.) )

Mini hrnečky je super nápad. Pár si jich nechám-děti díky nim líp dodržují pitný režim, zbytek si odnese babička :derisive:
karcoool

Příspěvekod karcoool » 0, 19. září, 2011, 8:20 pm

Aliba píše:Asi to fakt chce mrknout, jestli se ta věc vůbec používá, jestli je potřeba třeba 50ks krabicěk od "Perly", to samý zavařovačky.
Věci co už ani nevíme na co jsou, nebo jsou sto let přichytané na opravu.

Krabičky od másel jdou automaticky do plastů a zavařovačky jsou uložený ve sklepě, v kuchyni se nevyskytují
karcoool

Příspěvekod treperenda » 0, 19. září, 2011, 10:53 pm

já jsem milovnice hrnků - jakékoliv - malé, velké, starožitné, ultramoderní, jednouo za čas to na mě přijde a musím, prostě musím si koupit 60-tý hrnek, který nepotřebuju. No ale police je omezená, tak jsem teď třídila stylem, že sadu hnrnků, které jsem dostali od známýchn ke svatbě, jsem věnovala mamce, jen jsem si jeden exemplář nechala na památku. To samé s kunštátskou soupravou - do kunštátu bychn si kafe neuvařila ani za nic, ale ta teta, co od ní tu soupravu máme , je vážně milá , takže jsem si zase nechala jen jedne kus a zbytek šel do světa. Docela se mi tak uvolnilo místo v lince. Naneštěstí ( naštěstí :mocking: ) měli zrovna v Tescu akci na sady 4 hnrnků s nádherným dekorem, že jsem se cítila jako super skromná, když jsem si koupila jen jednu sadu :lol: :lol: :lol: Ale zato z nich piju kafe každý den!_
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Příspěvekod Martina1 » 0, 20. září, 2011, 8:31 am

Jééé, hrnečky, tak to jsem na tom podobně :blush2: . Já mám hrnečky rozdělené i podle ročního období - zima a vánoce a velikonoce + "normální" na průběh roku, taky Valentýn, ty mají srdíčka. Chybí mi ještě nějaké k podzimu, ale zase aby se mi hodily do kuchyně - černobílofialová. Ale nemám je všechny po 6, max po 4, většinou po dvou.
Martina1

Příspěvekod HanaK » 0, 20. září, 2011, 8:45 am

ta "móda" sady po 4 ks místo tradičních šesti mně pro změnu pěkně štve :twisted: (je nás doma 5)

Zavařovačky ve sklepě jsem protřídila o víkendu, od poslední velké vody (červenec) jsem se nedostala k úklidu sklepa, tak konečně. Určila jsem si, že tenhle regál mám na sklenice a co je navíc, tak šlo, prapodivné tvary, neurčité velikosti a mrňavé šly do kontejneru a 0,7 l včelaři.
V kuchyni se zaměřuju na nepoužívané nádobí a přístroje. Otlučené hrnky, do kterých maximálně vyklepnu bílek, ale čaj se do nich uvařit stydím, fakt nepotřebuju. Tříštivý mlýnek, co nevrčí a ruční kráječ chleba, co jsem 5 let nevytáhla a miminkovský hrnek s náústkem, když mladému je 10...
HanaK

Příspěvekod RomanaK » 0, 20. září, 2011, 10:05 am

Jé hrníčkovky...také mezi ně patřím,....manža když mi dělá kávu, se už trefně ptá...."A na jaký hrnek máš dnes náladu?" :D

Jinak já bych si moc přála mít jednu koplet sadu, hrníčy talíře,...prostě vše,aby se dal prostřít stůl jedním stylem a ne jeden ten a jeden tamten....Každej pes jiná ves....Ale ty sady jsou taaak drahé a většinou není šance na dokoupení,když se jeden rozfláká....
ObrázekObrázek
Obrázek
RomanaK

Příspěvekod Sel » 0, 20. září, 2011, 10:34 am

po kompletní sadě toužím už spoustu let, ale nějak na ni nezbývá.
Sel

Další

Zpět na Velké vyhazování