Vyhazování

Vezměte si svou domácnost zpět!
Každý týden tip na místo, které bychom mohly od nepořádku osvobodit ;-)

Re: Vyhazování

Příspěvekod Tlapka » 0, 25. září, 2017, 9:17 pm

Televize do sberneho dvora.
Tlapka

Příspěvekod velva » 0, 26. září, 2017, 7:10 am

Vyhozená taška starého dětského oblečení
velva

Příspěvekod velva » 0, 27. září, 2017, 9:09 am

Do elektroodpadu vyhozeno nefungující rádio a do popelnice jedny staré tenisky.Oboí v rámci naplánované celkové "debordelizace" našeho domu.
velva

Příspěvekod treperenda » 0, 27. září, 2017, 8:27 pm

Už nečekám teplé počasí, tak jsem vyhodila jedny dětské sandály, při skládání prádla vyřazuju dětská trička, co už příští rok určitě nebudou a nejmladší je za pár let, až doroste taky asi nosit nebude.
Taky jsem vyhodila asi 40 cd a dvd - s muzikou, kterou jsem dostala a nikdy si ji neposlechla, pohádky, jejichž vlastnicví mě irituje, neb je kooupila babička. A mám tu štos cd s muzikou do auta. Aspoň si jich po létech užiju.

TAky ponožky, které už snad půl roku nenachází svůj dokonalý pár :o) Myju s nimi záchod a pak je hned vyhazuju. Jsem totiž EE - ekonomická a ekologická! Heč!

Musím se zamyslet nad mými tričky - na krátký je teď zima, ty schovám. A pak je ve skříni sloup triček, s dl. rukávem, které si říkám, že užiju, když se ještě víc ochladí. Ale už se ochladilo dost a stejně pořád nosím ty oblíbené a slušivé, kterých je ovšem asi pět, což je dost málo. NO ale nový nekoupím, když jich je tolik ve skříni, že jo? :mrgreen:
NO, čas asi dozrál, jdu vyhazovat!
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Příspěvekod treperenda » 0, 27. září, 2017, 8:29 pm

Ještě jsem v létě vymyslela, že trička, který jsou jinak dobrý, ustřihnu v podpaží, "tělovou" část přeložím napůlky , k tomu přišiju adekvátní pruh látky a mám bleskovou sukni, velmi pohodlnou. Se zbytkem trička pouklízím. To je recyklace!
treperenda

Příspěvekod Tlapka » 0, 28. září, 2017, 12:54 am

Treperendo, zkratka EE me rozesmala. Ty sukne muzou byt fajn, me jen odrazuje sluvko "prisiju", to mam husi kuzi :D
Ja jsem dnes zjistila, ze jsem momentalne zaostala, protoze jsem si myslela, ze obaly TetraPak patri do spesl kontejneru (ktery u nas neni)! Kupuju v nich cerstve mleko a slehacku, takze jich mame hafo, jsem teda rada, ze je muzu davat do plastu (vicka zvlast, jak jsem se dnes docetla).
Tlapka

Příspěvekod treperenda » 0, 28. září, 2017, 11:32 pm

Jo Tlapko, tak to tričko připevni k látce nití 8-)

Na tetrapack bacha- my třeba máme speciální kontejnery, v sousední vesnici ne.

Včera jsem vyhodila 9 !!!!!!! mých triček a jednu bundu. Možná vás to překvapí, ale moc to ve skříni není poznat. Ale byla jsem fakt hustěkrutopřísná. A pak jsem ještě jedno tričko - termo funkční dala synovi, kdysi jsem si koupila pánské a moc ho nenosím. A dnes jsem kluků řádně zredukovala skříň - tam šlo pryč 5 triček a hromadu jsem odložila do letní krabice. Tak ti mají hezky prázdno- dokud neuložím 3 pračky, co jsem dnes vyprala. :(
treperenda

Předchozí

Zpět na Velké vyhazování