jaký mop a jiné rady

Mary Poppins říká, že v každé práci je trocha legrace. Zkusme tu legraci najít v uklízení a ve vedení našich domácností. Zkusme do té práce vnést řád a přidat se ke stovkám žen v Česku a na Slovensku, které zjistily, že 15 minut uklízení denně, udělá zázraky :)

Tip pro nováčky: tady začněte, když se chcete představit a pročíst, jak naše metoda funguje.

jaký mop a jiné rady

Příspěvekod bumbaz » 0, 13. říjen, 2015, 7:14 pm

Ahoj všem. Jsem tu nová, ale již delší dobu tady různě čtu rady a tipy. Spousta věcí mne tu nakopla a začala jsem uklízet s větším rozmyslem. A postupně vidím úspěchy. Takže moc děkuji za tyto stránky. Proto mne napadlo se tu na vás všechny obrátit pro radu. Chtěla bych vyměnit mop. Momentálně jsem používala mop Leifheit Piccolo. Byla jsem celkem spokojená, ale mám už hodně špatné hadry a tak si říkám, že cena za ty hadry mi dá skoro cenu nového mopu v akci. Nyní mají třeba zrovna v Lidlu Vileda Ultramax set. Doporučili byste? A nebo nějaký jiný. U toho Piccola mi poslední dobou vadí, že je to dost malá plocha té vytírací plochy. Pak raději vezmu hadr a koště. Jinak podlahu máme vinyl, což je v podstatě lino. Cca 120m. A ještě další dotaz..... máme tmavé dveře v celém baráku, na kterých je vidět každý otisk prstu. Takže ve výšce cca 1m mám od dcery pěkné ťápance. Poradíte čím to vyčistit? Je mi jasné, že to tam bude hned znovu, ale když už to čistím, tak ať je to za mnou aspoň vidět. Zkoušela jsem klasika jar, ale to vůbec nepustilo :-( Díky moc všem za odpověď.
bumbaz

Re: jaký mop a jiné rady

Příspěvekod Zdrala » 0, 19. říjen, 2015, 1:07 pm

Kde jsou holky - mopařky a jejich pan mop? :-)

Bumbaz - frčel tu tenhle mop - doufám, že je to ten správný - kdyžtak mě někdo opravte :-)

http://www.kasa.cz/mop-sada-vileda-easy ... t-133648/#
Zdrala

Příspěvekod Sel » 0, 19. říjen, 2015, 2:47 pm

x
Naposledy upravil Sel dne 0, 29. březen, 2016, 8:43 am, celkově upraveno 1
Sel

Příspěvekod jupijaaa » 0, 20. říjen, 2015, 1:55 pm

Já miluju Vileda ultramat....mám teda jeden,mýti více než 1 mop mi přijde divné :D
Obě dvě nemůžeme vypadat dobře,....buď já nebo domácnost !!! :D
jupijaaa

Příspěvekod atevi » 0, 6. prosinec, 2015, 1:55 pm

Tak už mám taky Pana Mopa a je to paráda !!! Opravdu snadné vytírání !!!
atevi

Příspěvekod ajinav82 » 0, 10. listopad, 2017, 3:41 pm

Ráda bych oživila diskuzi o mopU :). Co prach a mop - mám picolo a prach hrnu před mopem a pak jen seberu. Ale co ten třásňový, zachytí prach na třásních nebo taky hrne před sebou. Máte někdo vyzkoušené? Děkuji
url=http://lilypie.com]ObrázekObrázek[/url]
ajinav82

Příspěvekod Janička » 0, 10. listopad, 2017, 7:41 pm

Asi neporadím - já napřed vždy vysaju nebo zametu a pak přijde ke slovu mop, kterým jen setřu povrch...
Janička

Příspěvekod rozmarýnka » 0, 10. listopad, 2017, 8:36 pm

Mám mop ultramat Vileda (třásňový, šlapací ždímací kyblík). Je dobrý. Ale taky je lepší, když předtím vyluxuji. Tři hlavy s dlouhými vlasy a dvě kočky, to už mop nezvládne :-)
Trochu mi vadí, že se ten kýbl nikam nevejde. Když ho dám do kolny, tak raději vytřu hadrem. A ještě mi vadí, že to ždímání je hlučné. Jak to kluci slyší, hned chtějí pomáhat :mrgreen: :beg:
Kousek po kousku to zvládnu.
rozmarýnka

Příspěvekod Tlapka » 0, 19. listopad, 2017, 6:19 pm

Ja pred vytiranim pustim Cislo 5 (roboticky vysavac), je to hodne znat, krasne vysaje okraje a rohy, ja potom mam bleskove vytreno...
Tlapka

Zpět na Základní informace